Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoztál amikor...

Meddig dolgoztál amikor megtudtad, hogy kismama vagy? Milyen munkakörben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

12. hétig, utána nem engedte az orvos.

Irodában voltam ügyintéző.

2011. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Betöltött 5. hónapig, Árkádban Pécsen napi 12 órában(hetente3-5 nap) egy ruhaüzletben, ami pörgős forgalmas volt.Leülni nem lehetett, szóval nem az a könyöklős, egész nap nem csinálok semmit bolt.Raktáros voltam, aztán amikor kiderült áttettek a pénztárba.Mert heti szinten 100-150 karton árut kaptunk, amit fel kellett cipelni a boltba, és nem vmi könnyű pl. egy férfi farmer karton, amiben van 30 db.Szóval velem nagyon engedékenyek voltak.

Az 5. hónap után éreztem hogy sok állni napi 12 órát, és szabadnapokon pedig az itthoni dolgokat elvégezni.

Megértőek voltak, bármikor bemehettem pihenni, de én nem éreztem korrektnek velük szemben, hogy akkor tulajdonképpen helyettem is dolgoznak.Ezért inkább elmentem táppénzre.

2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pékségbe dolgoztam.8 hetes korig.Egyfolytába rosszul voltam az illatoktól,rekeszeket kellett cipelnem ami tele volt kenyerekkel.És reggelente 3,30 kor kellett kelnem ami rettentően megviselt.Borzasztó volt az az időszak.De szerencsére táppénzen vagyok egy ideje már.
2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 hétig dolgoztam eladóként,ahol egész nap pörgés van.

Reggel négykor keltem,nagyon fárasztó volt.Főleg én borzasztó álmos voltam az első tizenkét hétben.

2011. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 20 hetes vagyok és még dolgozok egy hipermarketben. Úgy tervezem amíg bírom és ameddig az orvosom enged, de legalább a 25. hétig. Ha úgy érzem, akkor egyből kiíratom magam táppénzre.
2011. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A 31-dik hétig. Osztályvezető voltam egy áruház tej osztályán. Augusztusban szültem s már nagyon nem bírtam a buszozást s nagy meleget.
2011. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Amint rákerült a papíromra, hogy bizonyítottan terhes vagyok megbeszéltük a férjemmel, hogy itthon maradok. Még csak petezsák és szikhólyag volt látható, de a 6. héttől kiírattam magam. Sajnos a 8. héten kevés rózsaszín folyásom volt, amire kaptam gyógyszert, így veszélyeztetett terhes lettem, nem dolgozhattam volna tovább. Egyébként egy óriás raktáráruházban voltam árufeltöltő a szezon osztályon, ahol pont akkor kezdődött a kerti szezon. Napi szinten előfordult, hogy benzines fűnyírókat, hintaágyakat vagy fémpalástos medencéket kellett taszigálnom egyedül, amik volt hogy meghaladták bőven az 50 kilót is. Nálunk nem állt a cég érdekében, hogy könnyebb munkát adjanak, inkább elküldenek minden kismamát táppénzre. Én se akartam maradni, így hogy nem tudok maximumot nyújtani.

El sem merem képzelni mi lett volna akkor, ha ott cipekedek, ha itthon laza házimunka közben is bevéreztem. Belegondolni is rossz.

2011. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapig. Irodában dolgozom, csak éppen a szobámhoz naponta 2-3 alkalommal kellett 2 emeletet lépcsőzni, beütött a nyár (június volt), nagyon fáradtam, a lábaim pedig már bucira dagadtak. Így inkább otthon készülődtem tovább a babám érkezésére. :)
2011. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig dolgozom, és ha minden jól megy a 32. héten megyek el sima szabira egy hónapra, aztán meg tgyás. Remélem megúszom táppénz nélkül. Egyébként kereskedelemben dolgozom, pakolás, kasszázás, idegesítő vevők néha... De semmi gondom nincs vele :)


23 hkm

2011. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

35. hétig, irodai munka, ka honv-nél


utólag bánom, lehet nem vesznek vissza:-((((((

2011. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!