Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jónak számít nettó 200 ezres...

Jónak számít nettó 200 ezres fizetés Pécsen junior PHP fejlesztőként?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Mondjuk nem nulláról indulok. Utolsó pár lépés van egyetemből illetve előtte is dolgoztam webfejlesztéssel csak nem ilyen komolyan nem ilyen minőségű kódokkal.



2018. szept. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ahhoz képest hogy semmilyen képzettséget nem igénylő betanított munkával kerestem 180 körül cafateriával, szerintem annyira nem.
2018. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéken nagyságrendekkel kevesebbet fizetnek, mint Pesten, szóval nagyjából reálisnak mondható.
2018. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A különbség az, hogy a betanított munkáért 10 év múlva is ennyit kapsz. Az öcsém 180 nettóval kezdte, ami elég gyenge, de 6 év után 500 körül van a fizetése. Szóval attól függ, mennyire lehet előre jutni.
2018. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harmas jol pedzegeti. :)

IT-ban dolgozok vezetokent, reszben budapesti, reszben videki csapatokkal, szerintem kezdokent, Pecsen jonak szamit. Amugy is, elso munkahelynel sose a fizetest nezd (ha a megelhetesedre eleg), hanem a fejlodest. Ha 2-3 ev mulva videken a 300 netto meglehet, ha nem vagy kutyauto. :) (Budapesten egy szazast kb raszamolhatsz.)

Viszont fontos, hogy kepezd magad. Ha a cegnel nem fejlodsz, akkor emiatt keress allast, ne a fizu miatt.

Aztan ha megvan a 2-3 ev tapasztalat, es a ceg nem akar ennek megfeleloen emelni, akkor keress masikat.

A lenyeg, hogy baromira tanulj, most tudod a piacilag ertekes tudast felszedni, aztan ha megvan, akkor onnantol elegge meglodul a fizu. :)


Ja, es ne dobd el az egyetemet, ne hagyd abba semmikepp sem. Regebben meg el lehetett nelkule lenni (kvazi a szamtech oktatas elindulasa kezdeten, mondjuk meg 2005-2010-ig max, de manapsag azert egyre ritkabb az akirol elhiszik, hogy diploma nelkul is profi. Mar csak azeert is , mert az akkoriakbak mar van 10-15 ev tapasztalatuk, az az komoly erv. :) )

2018. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom a tapasztalatszerzés a lényeg az elején.

Csak bennem van ez az érzés, amit az első is ír.


De teljesen igazatok van.


Én örülök, hogy végre tanulhatok, fejlődhetek és viszonylag jó pénzért.


Én úgy hallottam, hogy Budapesten kap ennyit egy junior. Illetve itt is sokallták a 200 ezer nettót, de belementek.

2018. okt. 1. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten juniorként én 310-el kezdtem 2 éve. (Plussz cafetéria)
2018. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!