Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen állásban érhetek el legmagasabb fizetést gazdasági, pénzügyi területen? (gazdálkodási és menedzsment)

Ha tisztán az anyagiakat nézzük, mi az a pozíció, amire érdemes lenne menni gyakornoknak, mivel lehet a legtöbbet keresni rövid és hosszú távon, gazdasági-pénzügyi területen belül? Jól sejtem, hogy infósabb állásokkal (pl.: üzleti elemző)?

Szóval az érdekelne, hogy mivel lehet a legtöbbet keresni szakmán belül és az is érdekelne, hogy mennyit. Egyébként Pesten helyezkednék el, BCE-s diplomám van.

márc. 16. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Politikus

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont márc. 16. 16:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értő olvasás fortélyait tessék alkalmazni.

# 2/19Időpont márc. 16. 16:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Továbbra is várok valakitől egy értelmes kommentet...:D

# 3/19Időpont márc. 16. 17:06 Privát üzenet
Gábor t nevű felhasználó válasza:

Szia. Csak egy ötlet, ha inkább a saját lábadra szeretnél majd állni, és nem mástól függeni.

[link]

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont márc. 16. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A saját lábamra szeretnék állni, azért keresek egy jól fizető állást, mint azt írtam fentebb.

# 5/19Időpont márc. 16. 17:36 Privát üzenet
Gábor t nevű felhasználó válasza:

Szia.Nem fogalmaztam világosan, bocsánat.Ne legyél alkalmazott.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont márc. 16. 17:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én sem fogalmaztam világosan, bocsánat. Nem vagyok kíváncsi ilyen jellegű promócióra, nem is erre irányult a kérdésem. Köszi.

# 7/19Időpont márc. 16. 17:44 Privát üzenet
Pénzügyi vezető pl

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont márc. 16. 18:56 Privát üzenet

,,Ne legyél alkalmazott."

Ezt könnyû mondani,de elõbb szerezni kellene nevet a szakmàban,így beleugrani egy vàllalkozàsba kb. Jegyet vàlthatsz a bruttó 300 jövedelemhez heti 100 óra munkàval.

Gazdasàgi elemzõ matematikus,közgazdàsàgi elemzõ,aktuárius,nemzetközi gazdàlkodàs.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont márc. 16. 19:05 Privát üzenet

Kontrolling elég jól fizet, valószínűleg az elemzőknél kicsit kevesebbet kapnak, de ehhez nem kell olyan komoly infó és matektudás

Br. 300 ezer körül kezdődik a pályekezdők bére Bp-n, pár év tapasztalattal már br. 400-450 is megadják.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont márc. 16. 19:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gazdálkodási és menedzsment szakot megéri úgy Diákhitelből tanulnom hogy nem megy és nem is szeretem a Mikro-makroökonómiát, matekot és társait?
Gazdálkodási és menedzsment alapképzés után hova menjek szakmai gyakorlatra?
Gazdálkodási és Menedzsment diplomát érdemes-e megszerezni? Sok helyre jó önmagában is?
Gazdálkodási és menedzsment diploma vagy Elektronikai technikus OKJ Melyiket lenne érdemes kitanulnom?
Ha valaki egy pénzügyi OKJ és egy Kereskedelem és Marketing felsőoktatási szakképzés után egy Gazdálkodási és Menedzsment alapszakot végez el az érhet közel annyit mintha egy...
Gazdálkodási és Menedzsment diplomával milyen munkákat lehet kapni és hol?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!