Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem bekerülni ezekre...

Van esélyem bekerülni ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés

Most végeztem a sulival, elég jó eredményekkel érettségiztem, magyar irodalom és nyelv emelt szintű volt és minden ötös lett. Csak a matek lett négyes.

Nyáron nem csináltam semmit.

Kéne valami jó munka tapasztalatnak és karrierépítés egy cégnél, ilyenekre gondoltam pl. meki, KFC, vagy tescoba árufeltöltőnek menni, vagy raktárba, esetleg pizza futárnak, vagy építkezésen dolgozni. Ezekről érdekelne mindenféle tapasztalat, köszi.



2018. okt. 2. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom most egyetemen vagy, ugye? Vagy hát legalábbis remélem.
2018. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, arra még nem is gondoltam, hogy egyetemre menjek.

Ezeknél a cégeknél elég ennyi eredmény, hogy felvegyenek, vagy szigorúbbak?

2018. okt. 2. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet újdonság lesz amit írok, de:


Semmit sem számít, hogy az érettségi bizidben milyen jegyeid vannak. Semmit. Nullát.

2018. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Emelt szintü magyarral es nyelvvel komolyan egy magyar mekiben akarsz dolgozni? Öszinten remelem, hogy viccelsz! :D Arufeltöltö karrier... Semmi bajom az ilyen munkat vegzökkel, de 5-ös erettsegivel, nemar...
2018. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se jelent milyen jegyek vannak az érettségidbe írva.
2018. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi se jelent semmit
2018. okt. 2. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedves kérdező, semmit sem jelent egy munkahelynél az érettségi bizonyítványodban szereplő jegyek. Akkor számítanak valamit, ha elmész egyetemre, amit elég erősen ajánlott számodra.
2018. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
*ami
2018. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy ez csak trollkodás....
2018. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ennyire naív vagy.

De ha mégis, akkor menjél csak a mekibe, nem szigorúak, ennyi ambició bőven elég lesz.

2018. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!