Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kimennék Németországba,...

Ha kimennék Németországba, mennyi esélyem lenne, hogy a VIVA-n műsorvezető legyek? Ott is csak ismerősök által lehet bekerülni ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 15:14
 1/6 anonim válasza:
80%

Hát valszeg 0. Miért pont téged választanának, tudsz jobbat, többet mint más? Miért nem itthon próbálsz először szerencsét?

Ha elég ambiciózus vagy és nem szégyenled alulról kezdeni egyébként mindent elérhetsz 28/F

2009. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azért nem itthon próbálok szerencsét, mert egyrészt azt mondták, hogy olyanok kerülnek be akiknek van ismerősük a tv-nél, stb.

másrészt UTÁLOM magyarországot!!!

2009. aug. 1. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Te azt hiszed hogy azok ott nagy emebrek??


Tök retek állás tudnék mesélni a médiaszakmáról.


Minden azon múlik kinek hol mekkorát terpesztesz!


Mellelsleg meg sem fizetik....

2009. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel, h nem fizetik meg, de én ezt szeretném csinálni...
2009. aug. 3. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért lenne szinte 0 az esélyed bekerülni más országban ilyen helyre, mert ahhoz tökéletesen kéne beszélned a nyelvüket, ami tv-s , rádiós munkánál alap, hisz anyanyelvüek hallgatják mit beszélsz. De hiába tanulod otthon, ahhoz még sok évet el kéne kinnt töltened, és még akkor is maradna akcentusod, ami miatt nem téged vennének fel...sajnos.
2010. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,erre ellenpélda a Cookie(vagy hogy hívják :D ) rádiós műsorvezető. Hát az a gyerek borzalmas ahogy beszél,hallgatni is szörnyű,alig értem mit beszél. Hogy tehettek be egy rádióműsorba ilyen akcentussal valakit :S
2012. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!