Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek állásokat?

Hol keressek állásokat?

Figyelt kérdés

Általános érettségivel milyen esélyeim vannak? Sehova sem vesznek fel dolgozni, én meg 4 műszakba monoton munkára , nem megyek mert . voltam már. és körübelül 4 óra munka után, mivel monoton és az agy már nem bírja elrontottam a feladatokat, és stb. tehát az pusztulás ugyanazokat a mozdulatsorokat csinálni ehhez olyan idegrendszer kell.

Mit tanácsoltok? Hogyha 3 éve nem vesznek fel egyetemre, hogy tervezzem igy a jövőmet.

23 éves fiú vagyok, és nincs jövőm.


2018. okt. 2. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress tré melókat azért hogy legyen viszonyításod később és értékeld a valós jót . A stex nem hullik senki ölébe de ha igen annak van előzménye és hátránya is . Erőszakos is legyél ami tetszene ahhoz ragaszkodj és kitartóan nyomulj érdeklődj . Anno mélyépítő talicskás voltam meg gagyi piacon rakodó , ki volt a bré a sok gonddal . Majd tanultam spóroltam itt nálunk és külföldön is bejártam sok területet iparágat , sehol sem könnyű .
2018. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De pont ez az hpgy Hol keressek. Erre várom az ötleteket. Profession meg CVonline illetve a Jofogásaon nélkül.

Ujságban nincsenek, vagyis végzettséggel rendelkező munkák vannak.

Tehát ehhez nincs ötlet.

Biztos lenne munka, de sok munka megsincs hírdetve.

2018. okt. 2. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Végezz el valami tanfolyamot, nem tudom miért ragaszkodsz az egyetemhez. Csomó olyan munka van amihez abszolút szükségtelen a felsőfokú végzettség!
2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém... 4 órás munka monoton, szerinted egyetemen ülni reggel 8-tól este 8-ig sokkal kellemesebb? Utána meg csinálni a beadandókat? Persze nem kommunikáció meg anyámtöke szakok, amik után ugyan itt keresnéd a mekis munkát.


A másik, hogy én egyetem mellett sem úgy álltam a dolgokhoz, hogy monoton munkát nem csinálok, mert nincs kedvem. Azt csináltam, ami volt, dolgoztam gyárban, telefonos ügyfélszolgálaton, büfében, akárhol. Fura, már 17 évesen is volt munkám, pedig még érettségim sem volt (egy gyárban szereltem műanyag ablakot).


A harmadik, azt mondod, 3 éve nem vesznek fel egyetemre, sem dolgozni. Tettél bármit is 3 év alatt? Érettségiztél újra valamiből, tanultál nyelveket? Vagy csináltál bármilyen szakmát, képzést? Vagy azóta nézed az álláshirdetéseket és sírsz anyunak?


És akkor a jótanácsok: Ha a lakóhelyeden nem találsz munkát, akkor nézz szét máshol is. Amíg nincs meg az igazi, fejleszd magad. Szakemberből olyan hiány van, hogy bánom, amiért diplomáztam, festőként, vagy bármilyen szerelőként többet keresnék, csakhát már megszoktam a kényelmet és évezem amit csinálok.

Ha meg válogatós vagy, akkor ne itt sírj. Ha egyszerűen szerencsétlen, akkor se, mert csak lecseszést kapsz, együttérzést nem.

2018. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aha és hol vannak ingyenes képzések? Mert láttam egy gépi forgácsoló képzést 500 ezer forintért.. Mégis ki a bűnbánatnak van erre pénze? Lehet hiányszakma, de pénz nincs rá elvégezni
2018. okt. 2. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Érettségi után 2 OKJ-s tanfolyamot végezhetsz ingyen. A hiányszakmák tanulását még ösztöndíjjal is támogatják - csak hát ehhez tanulni kéne - nem a kifogásokat keresni :-(
2018. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Érettségi után 2 OKJ-s tanfolyamot végezhetsz ingyen. "


Csakhogy nem indulnak NORMÁLIS NEM FIZETŐS szakmák ez a legnagyobb probléma! Szóval végezhetsz virágkötői meg manikűrös tanfolyamot ingyen, de értelmes szakot aligha. Ha még értelmesnek is látszik, ráadásul ingyenes, akkor tuti egy semmitérő f*s..

2018. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tessék: felnőttképzés.hu-n, méghozzá duális:

[link]

2018. okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amit te belinkeltél az az Ioszia, az is fizetös,kivéve akkor ha regisztrálsz a munkanélkuli hivatalba és indul támogatott képzés.

Nincs ingyenes képzések ,mégegyszer elmondom. Tehát képzettség nélkul kell állás.

2018. okt. 3. 06:20
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
A jokepzes.hu oldalon bepipálod a Támogatott képzéseket és át lehet nézni. Ha tetszik regisztráció után jelentkezel az oldalon, de ! akkor is be kell menni a munkaügyi központba mert ott intézik az egészet.
2018. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!