Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaviszony nelkul munka...

Munkaviszony nelkul munka kereses miatt hitel?

Figyelt kérdés
hogyan mikepp?tudom vannilyen de hogyan?
2018. okt. 3. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem hallottam olyanról hol munkáltatói vagy bejelentett munka nélkül adjon valami hivatalt hitelt. Úgy tudom leghamarabb 3honap munkaviszony szükséges. Valamilyen szinten érthető, miért akarsz felvenni hitelt ? Ha nem találsz munkát 1 hónap múlva se akkor miből fizeted meg azt is ?az ilyen meggondolatlanságokból lehet rengeteg adósságot felhalmozni
2018. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy munkakeresésre adjanak hitelt - ezt nem tudom, honnan hallottad.

Olyan van, hogy ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor megfizetik az utazásodat, ha egy állásinterjúra mész.

2018. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Olyan van, hogy munkanélküli vagy és tudsz igényelni munkakeresési járadékot. Persze az igénylésnek is vannak feltételei. (jobb, mint a hitel, nem kell visszafizetni)

Olyan van még, hogy találsz munkát és ha jó fej a főnök, akkor kérhetsz fizetési előleget. (Jobb, mint a hitel, de persze levonják a soron következő fizuból)

2018. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

3-as, bocs, hogy vitatkozom, de olyan nem nagyon van, hogy talál munkát és fizetéselőleget kér - ugyanis a legtöbb munka 3 hónap próbaidővel kezdődik, amikor is egyik napról a másikra bármikor felmondhat mindkét fél.

Tehát ha kapna fizetéselőleget, akkor akár 3 nap után leléphetne vele...

2018. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Munkára előre felvett pénzzel nem lehet lelépni, miért is lehetne. Vissza kell fizetni.


Sokféle munkára lehet előleget felvenni és ez megállapodás kérdése. De az nem ingyen pénz.

2018. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!