Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a Fundamentánál dolgozni?

Érdemes a Fundamentánál dolgozni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlgatja, hogy menjek a Fundamentához dolgozni, mert az jó lenne nekem. Nem igazán vagyok egy nagy számoló zseni és attól is tartok, hogy ilyen házalós meg hálózatépítős dolog lenne ez, meg jutalékos meg ilyenek. Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, írna nekem?

2017. jún. 26. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd? :)
2017. jún. 26. 12:15
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Megvan az előnye és hátránya is. Ez a házalós, hálózatépítős dolog részben igaz, ahogy a jutalékrendszer is. Először is kell csinálnod egy PSZÁF vizsgát, hogy egyáltalán közvetíthess pénzügyi dolgokat. Alapbéred azt hiszem nincsen, teljes jutalékrendszer van, amivel azonban jócskán átlag feletti béreket is össze lehet hozni.
2017. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%

Érdemes, a múlkor például gazdaságinformatikust kerestek a központba. Nem rossz a fizu.

Ügynökösködni? Csinálja azt a sz*rt, akinek két anyja van :D

2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Üzletkötőt keresnek valószínűleg.
2017. jún. 26. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy ismerősöm csinalja egy éve kb, ő mondjuk nagyon odavan érte. Nem kell háztól házig menni viszont telefonálgatás van, hogy új ügyfeleket szerezzenek meg hálózatépítős is, ismerősöket kell bevonni vagy hasonlóan üzletkötőnek vagy ügyfélnek. Alapbér nincs, jutalékos rendszer, valamennyi havi minimum elvárással, különben megválnak tőled. Tanfolyamot kellett elvégezni, abból vizsgáznia meg vállalkozónak kell lennie hivatalosan. Szerintem nagyon emberfüggő kinek jön ez be, kinek érdemes, hiába van oda ismerősöm érte nekem nem szimpatikusak az ilyen MLM dolgok, meg fűzzük be az ismerősöket....
2017. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen is, meg nem is. Neked például nem. Az nem lenne baj, hogy nem vagy "nagy számoló zseni", arra nem is nagyon van szükség. Tartasz attól, hogy ez ilyen házalós, hálózatépítős dolog, ergo nem szimpatizálsz az ilyen jellegű tevékenységgel. Nos, ezért mondtam, hogy neked pl nem.

Ebben a munkában csak azok érnek el sikert, akik vakhittel mennek ki a terepre.

Persze, azt mondják, hogy erre bárki alkalmas. De ez nem igaz. Óriási a fluktuáció, ennek pedig az az oka, hogy válogatás nélkül lőnek mindenkire, de kb minden 20-ik ember tudja csak megvetni a lábát. Ehhez a munkához a vakhiten kívül kitartás kell és vagy komoly kapcsolati tőke, vagy olyan személyiség, aki bárkit képes és hajlandó felhívni, gyakorlatilag bármilyen szöveggel. Ez kell ehhez a munkához. Szakmai tudás nem különösebben.

2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 27. 23:23
 8/10 Kenyer79 ***** válasza:
46%

Szia,

elég releváns infóval tudok szolgálni.

11 hónapja vagyok a Fundamentánál.

Abban a hónapban 300an indultak neki.

Ebből meg maradtunk 20-an.

Aki maradt, viszont szépen halad a karrierjében.

Az eleje brutálisan nehéz. Sok a fal, akadály, elutasítás, az ismerősöktől jövő megvetés, gúny.

Ha az első fél évben jól csinálod, és tudsz bizonyítani MAGADNAK, onnantól lényegesen egyszerűbb.

Meglátod a lehetőségeket, a hibáidat, tudatosan kezdesz dolgozni az addigi kapkodós, szervezetlen hétköznapokból.

A matek nem igazán számít. Arra ott van a számológép. A logika, a jó helyzet felismerés, empatikus képességek, és a kapcsolat teremtő képesség inkább fontos.

2017. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bajzekferenc válasza:
Most már kiderűlt, nem érdemes a Fundamentánál dolgozni.
2018. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
@bajzekferenc: szerintem a válságmenedzserek és a felszámolók kimondottan jó referenciákat szerezhetnek most :D
2018. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!