Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy banki...

Mennyit keres egy banki ügyintéző?

Figyelt kérdés

Az ember nem kérdezi meg mondjuk számlanyitáskor az ügyfelest,hogy "Elnézést,de Ön mennyit keres?"

Szóval,ha valaki,mondjuk egy banki ügyintéző leírja nekem így anonimbam,megköszönöm szépen.

Mennyit keres az,akinek a febis okj-s banki tanfolyama van és mennyit keres egy főiskolát végzett ügyintéző?



2018. okt. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem fogja egy banki ügyintéző sem leírni, hogy mennyit keres pontosan jutalékok nélkül, mert félti mindenki az állását. Ha megtudjuk, hogy milyen jól keresnek, akkor majd mi is meg mindenki (ezt nyilván időzőjelbe kellene tegyem), oda akar majd menni és őt mindenki ki fogja túrni - gondolhatják most magukban.


Ha meg nem keresnek olyan jól, akkor azért nem fogják leírni pontosan, mert maguk is többet szeretnének és inkább megtartják maguknak.

2018. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor bombajól keresnek.Érdemes megcsinálni a drága tanfolyamot.

Köszönöm a választ.

2018. okt. 5. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól halottam kb. 240-260ezer körül keresnek. De ezért iszonyú sokat kell szívni
2018. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem keresnek olyan jól. én kb. 300-at vagy annál kevesebbet kerestem, talán még 260-at, mikor a banki ügyintéző halkan megkérdezte, hogy mivel lehet ilyen jól keresni (Budapesten). Ez olyan 1-2 éve volt.
2019. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!