Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ciki takarítani?...

Mennyire ciki takarítani? Lenéznének érte?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok még az 1 éves babámmal, de már töröm a fejem, hogy mit fogok csinálni 2 év múlva. A régi munkámat nem tudom folytatni, mert majdnem 12 óra utazással együtt, a férjem munkája sem olyan, hogy el tudná vinni oviba majd a lányunkat, segítségünk sincs. Éppen ezért gondoltam, hogy családoknál takarítanék, így meg oldani a gyerek körüli teendőket és mivel nagyon jól fizetik, lenne egy normális fizetésem. Nagyon régen csináltam már pár hónapig, de az volt a tapasztalatom, hogy eléggé lenézik ezt a munkát az emberek. Tudom, hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, de mégis bennem van...
2018. okt. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs abban semmi, ugyan olyan munka mint a többi és ha még jól meg is fizetik akkor simán megéri.
2018. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha nagyon jól fizet és passzol, akkor kit érdekel?

Azt ne várd, hogy azt mondja bárki is, hogy áááá, ez a legmegbecsültebb foglalkozás, mert nem lenne igaz. Viszont a gyermekemért, a családomért megtennék bármit, szóval nem nagyon érdekelne, ki mit gondol. Aki szeret, az meg fogja érteni, sőt fel fog nézni rád, akinek meg csak az a lényeg, hogy legyen min csámcsogni, az úgyis fog mást találni.


Egyetemistaként sok olyan munkát vállaltam, amit lenéztek, például moziban pénztáros, vagy pultos. Kiszolgáltam sok parasztot, mellette pedig rengeteg csupa jófej embert, nem nagyon érdekelt mit gondol egy korlátolt bunkó.


Családunkban van valaki, aki bűnűgyi helyszíneket takarít. Mind tudjuk milyen kemény meló és senki nem nézi le, sőt, minden tiszteletünk az övé.

2018. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Én ahol takarítónővel találkoztam huzamosabb ideig (koli, munkahelyek) azt tapasztaltam, higy megbecsülik, kedvelik őket. Szerintem nem gáz.
2018. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A becsületes munka soha nem ciki.


Én a másik oldalról mondom, hogy a rendes takarítónő kincset ér. Ha becsületes vagy, gyors, alapos és hatékony, akkor rengeteget kereshetsz és kb. kézről-kézre fognak adni. Az én takarítónőmhöz csak kihalásos alapon lehet kb. bekerülni.

2018. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!