Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki e-mailben lemondani egy...

Ciki e-mailben lemondani egy állásinterjút?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, de időközben megtaláltam a cégjegyzékben a céget, és kényszertörlés alatt áll, továbbá teljesen más állt a munkaköri leírásban (ami amúgy nagyon hiányos volt), mint amivel valójában foglalkoznak. Buta voltam, már megbántam, hogy jelentkeztem. Tipikusan "túl szép, hogy igaz legyen"-állás. Nem veszi fel senki a telefont, amiről engem megkerestek, viszont hamarosan esedékes az interjú. Lemondhatom e-mailben?

2018. aug. 29. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyszer én is jelentkeztem valahova, megkerestek, aztán nem mentem el beszélgetni. Pont frissen voltam túl egy kinem fizetett munkán, ezek meg fekete listán voltak a navnál. Nem is jeleztem, hogy nem megyek, leszrtam.

2018. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lemondhatod, miért ne mondhatnád?
2018. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy,siman nem mesz el,semmit se szolsz,Csaló banda ezt érdemlk
2018. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D Én elég udvarias típus vagyok, ezért gondoltam, hogy inkább lemondom illedelmesen, de a családom szerint sem kellene fárasztanom magam.
2018. aug. 29. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért udvariaskodnál egy ilyen csaló bandával? Ne gyötörd magad, sz.rj rájuk
2018. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le, kicsi ez az ország, bármikor találkozhatsz a HRessel másik cégnél
2018. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? dobsz e-mailt oszt felejtve a dolog, ők valszeg még ennyit sem tennének
2018. aug. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Küldtem nekik egy lemondólevelet, így nyugodt a lelkiismeretem. :)
2018. aug. 30. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!