Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy szakmunkás...

Mennyit keres egy szakmunkás egy multinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogy dunántúlon mennyit keresnek pl. a szerszámosok, műszerészek,karbantartók stb. Tudom hogy buta kérdés mert nincs rá pontos válasz de azért jó lenne tudni hogy mire számítsak ha suli után (jövőre) belépek a munkaerő piacra mint géplakatos.

Székesfehérvár, Győr, Budapest és vonzás körzetében tervezek majd munkát keresni.

Hallottam Br. 210es alapbérről de mondtak már 410et is,de a legtöbben nettó 250et említettek de ők is csak úgy hogy "egyik ismerősömnek az ismerőse..." szóval teljes a homály, felhívtam már pár céget de a legtöbb helyen csak sikeres interjú után lehet beszélni fizuról és általába nekem kell "árat " mondani...



2018. okt. 5. 20:34
 1/1 anonim válasza:
Én tavaly kezdő karbantartóként kaptam nettó 200-at multinál vas megyében(ebbe benn van a műszak pótlék meg minden). Pesten biztos tőbb.
2018. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!