Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan munkahelyhez mit szóltok...

Olyan munkahelyhez mit szóltok ahol kijelentik itt semmiféle béremelés nem lesz sem most sem jövőre sem semmikor?

Figyelt kérdés

Olyan munkahely ez ahol évekkel ezelőtt vagy 5 éve volt utoljára emelés azt is egy jogszabályi változás kényszerítette ki, ha a jogszabály nem lett volna az az 5 éves emelés se lett volna. 5 év a munkaerőpiacon sok ideő sok víz lefolyt a Dunán és egyre gyakrabban kérdezik a vezetést hogy valamik emelés?

ÉS a vezetés egy értekezleten jelentette be, hogy hagyjuk abba a kérdezősködést az emelésről, mert idézem a főnökséget „itt sem most sem jövőre sem semikor semmiféle emelés nem lesz“.


Na itt vagyunk 2018 év vége felé. Sem most sem jövőre sem semmikor...

Hogy tetszik a hely? Ja és ha valaki hanyatt homlok rohanna ide hogy felvételt nyerjen hát annak szólok: nincs üresedés.Van bőven elég ember még így is.


2018. okt. 7. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A munkaadói oldalról: én sem emelnék bért ha nem kötelező.


A munkavállalói oldalról: keressetek más munkahelyet.

2018. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Versenyképes diplomám, nyelvtudásom és munkatapasztalatom van, heti átlag 5-8 allaslehetoseg kapcsán írnak nekem, így értelemszerűen nem dolgoznék ilyen helyen.

Aki nincs ilyen szerencsés helyzetben és nem tud/mer költözni vagy új szakmát tanulni, annak maradnak az ilyen helyek.

Ez ennyire egyszerű.

2018. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"én sem emelnék bért ha nem kötelező."


De kérdés mit értesz KÖTELEZŐ alatt.... nem kötelező emelni na de van olyan dolog is mint munkaerőpiaci nyomás vagyis lehet kénytelen leszel emelni ha kötelező ha nem, mert ha nem, akkor jobb embereid elszivárognak máshova neked meg ott marad az aljanép és azzal felkötheted magad mint cégvezető.

Ezt is át kéne gondolni.

2018. okt. 7. 10:23
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Te magad írtad, hogy nincs munkerőpiaci nyomás, hiszen van "bőven elég ember még így is".
2018. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
ujabb kamukerdes, Balazska a mekibol is kivagott 'sef fiu' es ki tudja hagy alteregoja...
2018. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Csak most már váltogatja a rovatokat.
2018. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Válts ha ez nem tetszik.
2018. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Megint a netto 120-as troll..
2018. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
57%

Én se kaptam emelést évek óta nálunk ezt így ugyan nem jelentették ki hogy nem emelnek na de mindegy kijelentik-e vagy nem, ha nem emelnek.

Utoljára 2011ben emeltek azóta semmit és nem is fognak. AZTán mégis itt vagyok én is meg sokan mások is, mert hol lennénk.

Nemigen kellünk sehova így itt vagyunk.

2018. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De, kellenétek máshova is, mert munkaerő hiány van.
2018. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!