Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR projektvezető állásnál...

HR projektvezető állásnál min. És max. Mennyi lehet a fizetés?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre az állásra gondolok:

[link]


Felsőfokú végzettséggel, ámde ezen a területen tapasztalat nélkül, angol nyelvtudással gondolkodok, hogy érdemes-e megpróbálnom.

Szeretnék HR területre váltani, a feladatok alapján úgy gondolom, hogy megtudnám tanulni.



#fizetés #humán erőforrás #Hr projektvezető #onsite
2018. okt. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Jo esetben brutto 300.
2018. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ezért a munkáért nettó 199.500 Ft-ért kapnék? Hát az nem sok...
2018. okt. 8. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben . Próbáld meg ! Menj el interjúra és kérdezz rá a fizura :) gondolom közgazdaságot tanultál ez által emberi erőforrás menedzsmentet is lehet jobban ismered az interjút mint a főnök vagy az interjúztató :D
2018. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Oda van irva, hogy hasonlo teruleten szerzett tapasztalat elvaras. Tapasztalat nelkul nem fognak felvenni.
2018. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# Igen, tanultam hr-t, volt ilyen tantárgyam és szerettem is. :)


4# Vettek már fel olyan helyre, ahol közöm nem volt az adott területhez és a hirdetésben szintén ott volt, hogy tapasztalat szükséges, ráadásul 3-5 év. Bár az is igaz, hogy visszagondolva akkor még kezdőbb voltam munka terén, nem is láttam át annyira a fizus dolgokat és utólag rájöttem, hogy nettóban kb 50 -70 ezerrel mellé lőttem (kevesebbet mondtam, mint akik ott kaptak) és gondolom, hogy a többi jelentkezőhöz képest alacsony fizetésigényem miatt vehettek fel főként, meg persze nyilván bíztak bennem, hogy majd megtanulom.


Viszont most nem szeretnék ebbe a hibába esni, HR területen nem vagyok ismerős a fizetésekben és csak remélni tudom, hogy valaki illetékes, tud nekem egy jó támpontot, esetleg bérsávot mondani.

2018. okt. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!