Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önkormányzatnál milyen fajta...

Önkormányzatnál milyen fajta juttatások vannak?

Figyelt kérdés

460 ezer Ft, nettó jövedelmet ígért a polgármester, erre papíron 240at kapok, de mikor meglátta, akkor mondta, hogy nyugodjak meg majd kifizet.


Most volt utalás, 240 ezer Ft. Igazából most rákérdezni sem mertem, mert olyan idegállapotban volt hogy jobbnak láttam várni vele egy hetet.


Ez hogy megy?

Hogy fizet ki a fizetésen felül? Hmm?


Akivel együtt végeztem ismerősöm bruttó 1.1 milliót kap.


Ezt a fizut kicsit kevesellem. Főként, hogy svajcból jöttem haza, fillérekért dolgozni.



Pályázatot írok, mendzselem, valamint a projeketet menedzselem.


Atvertek volna?


2018. okt. 10. 17:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy kihúztam a szarból, mert amúgy mindenért felelősséget vállalt, olyan papírt is írt alá, amit nagyon nem kellett volna, mert így a kivitelező nem kötbéreztethető meg, stb.. (nem szeretném részletezni)


No ezt lezavartam neki úgy, hogy mindenki a lehető legjobban járt. Se kötbér, se pm nem szívott miatta.


No kint a xarból én meg ugyan úgy az autómat se tudom ennyiből leszervizelni, mert akkor maradna 40 ezer Ft-om? Valljuk be 440böl sem dúskálva élek meg, még így?

2018. okt. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!