Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nélkül milyen...

Végzettség nélkül milyen munkákat érdems nézni?

Figyelt kérdés

Okj végzettség nélkül, diploma nélkül, ahol felvennének, dolgozni azonnal. Szüleim nyaggatnak hogy dolgozzak 19 éves vagyok, eddig 1 öbéletrajzot küldtem el 0 sikerrel.

Nem jeleztek vissza. Arra nem adtak pénzt hogy a felvi.hu jelentkezésemet egyetemre, kifizessék. Semmit, se ruhát, se kabátra pénzt se semmi.

Semmire, Ülők a szobámban 19 évesen a gép előtt.

ÉS hétfőig kaptam haladékot, ha nem dolgozok, nem megyek el dolgozni akkor elküldenek itthonról, mert ők szerintük 19 évesen már dolgozni kéne és nem tanulni, szakmát meg majd tegyem le estin.

Ötletek?

19/f


2018. okt. 11. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A felvi.hu-n keresztüli a jelentkezés( ha csak 3 helyre adod be), ingyenes. Szóval ne panaszkodj ! Legalább OKJ végzettség nélkül nagyon rosszak az esélyeid. Azonban a szakmai végzettség megszerzése is ingyen van, csak tanulni kell. Igen, estin is lehet, 19 évesen is.

Beírod a Google-ba, hogy "állás" és kiad egy halom álláshirdetésekkel foglalkozó oldalt,pl [link] [link] stb

Ha nagyon sürgős a munka, akkor javaslom, hogy iratkozz fel a Facebook Alkalmi munka nevű csoportba, azon keresztül lehet munkád hétfőig.

2018. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyar
2018. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj biorobotnak. Mellesleg igazuk van, en minden egyetemi koltsegemet a gimi melletti, kesobb az egyetem melletti diakmunkabol fedeztem. Kajat kaptam, aztan kesz.
2018. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam,megyek okjra,éjszaka meg hétvégén diákmunkázok hogy meglegyen heti 3 nap
2018. okt. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!