Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek esti tagozatosok...

Szerintetek esti tagozatosok miért nem járhatnak diákmunkára?

Figyelt kérdés

JElenleg 0 bevételem van. hegesztőnek tanulok estin de délután 14:30 tól_ este 7 óráig heti 3 napban.

Na most nappal reggel 6tól tudnék dolgozni.

De, olyan munka nicns "felnőtt" ami reggel 6tol délután 13ig van kivéve a diákmunkák.

ÉS rengetek van belölük.

Most nem értem hogy miért nem járhat egy ESTIS DIÁK benne van anevében is hogy DIÁK diákszövetkezeten keresztül diákmunkára.

Miért csak a Nappalisok járhatnak?

Miért? Ez egy akkora nagy bar.mság, a diákok többet keresnek, mint a felnőtt betanitott munkások.

Tényleg nem értem.


2018. okt. 11. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez OKJ vagy valamilyen szakképzés? Én anno estis felnőttképzés alatt jártam diákmunkára, szóval biztos, hogy van erre lehetőség.
2018. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

EZ oKj iskolarendszerű tehát ingyenes normáls 2 éves képzés szakiskolában, csak estin, mivela hegesztő nappalin 18 éves korig van csak, ezért estin teszem le érettségi után.

Viszont mivel 19 éves vagyok, nem tudok mit dolgozni, csaka diákmunka, aki jó lenne,

viszont megkérdztem ma a diékszövetkezeteket és csak nappali jogviszonnyal, lehet menni.

2018. okt. 11. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a részidős képzéseket azoknak találták ki, akiknek már van egy munkahelyük, de szeretnének mellette tanulni. Mehetsz nappalira, ha szeretnéd kihasználni a diákmunkát.
2018. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak diakmunkák estiseknek, több szövetkezetnel láttam. Nézz utána!
2018. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!