Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen iskolákat kell elvegezt...

Milyen iskolákat kell elvegeztem ahhoz hogy 120 nettó ágazati bért kereshessek?

Figyelt kérdés
Ez életem alma kérlek segítsetek, ha ismerték valakit aki ennyit keres kérlek szóljatok neki

2018. okt. 12. 10:37
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%

10-es, több, mint 3 évet húztam le közfogiban diplomával, nettó 70e-ért, ráadásul a végzettségemnek megfelelő helyen dolgoztam, a nem odaillő végzettségű, csak protekciós emberkék meg több, mint a dupláját kapták rendes alkalmazottként, azt még nekünk kellett segíteni nekik, mert némelyik azt se tudta minek is van ott.

Megértem 5-ös barátját, a cég hiába szerette volna, a munkaügyi nem engedélyezte a folytatást, miután a nyáron lejárt a szerződésünk, így nekünk, akiknek diplomája volt, kb 30 ember, véget ért a program.

Elhelyezkedni azóta sem sikerült, pedig már alja munkákra is pályázom, valahogy nem tapasztalom azt az állítólagos nagy munkaerőhiányt, ami a csapból is folyik.

2018. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
11 segítsek?
2018. okt. 13. 10:46
 13/43 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg aki nem talál bele van ragadva abba amit csinál..

Nem muszáj közalkalmazotti munkát.

Nekem államigazgatási diplomám van, de sosem voltam közalkalmazott, más területen dolgozok, szállítmányozási asszisztensként, beletanultam mindenféle képzettség nélkül.

Havi nettó 280 ezer kafetériával együtt, sima h-p 8-16 munkaidő..

Én most kismama vagyok, 4 hónapja nem találunk a helyemre embert. Felajánlottam az egyik közalkalmazott ismerősömnek aki diplomával 120at kap, elintéztem volna neki, hogy felvegyék, maga a munkakörnyezet is jobb mint ahol most van. Azt mondta nem érdekli, fél váltani, mert sose csinált ilyet stb. Mondtam hogy kb 6 hónapon át tanítgatják, nem fogja senki csesztetni... De akkor sem. 30 alatti...Nem öreg.

Na kb így lehet az összes ilyen, nem is keresnek, pedig aki most nem talál munkát, hát... No comment :D

2018. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

" valahogy nem tapasztalom azt az állítólagos nagy munkaerőhiányt, ami a csapból is folyik.


"


Pontosan. Talicskaszám tolom ki az életrajzokat az összes neves állsportálon fenn vagyok nézem a hirdetéseket küldözgetem a pályázatokat. Eseményszámba megy ha valahonnan egyáltalán valami visszajelzés jön. Állás az sehol, 99%ban visszajelzés se. És én is diplomás vagyok és Bp-en nem nógrádi zsákfaluban.

2018. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%

@13

Mibe, hogy ha én jelentkezek a helyedre, még választ se fogok kapni? Idestova 132 önéletrajzot küldtem el 2 év alatt, szintén diplomával. A jelenlegi munkám karrierem csúcsa: nettó 170-ért vagyok bolti eladó heti 55-60 órában. Első munkám gyári robot, a második árufeltöltés volt, aztán voltam pár napig pizzafutár, majd 3 hónappal azután, hogy felmondtam az árufeltöltői álommelóból, nagy nehezen megkaptam a mostanit. Kerestem állást? Kerestem. Kaptam? Technikailag mondjuk igen, csak 1) nevetségesen sokára, 2) ehhez aztán nem kellett volna diploma. Szóval nem, nem úgy van, hogy csettintésre kapok munkahelyet. Már mondjuk ha a nettó 120-ért 3 műszakban megszakadás munkának és fizetésnek számít, akkor persze igen, két napon belül, csak nekem ennél nagyobbak az elvárásaim és nem is ezért tanultam.

2018. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%

"Mibe, hogy ha én jelentkezek a helyedre, még választ se fogok kapni? "


Persze hogy nem . Ezek mind kamuk.... olyan céghez pl beadtam a jelentkezésemet ami a helyi újságban sír(!!!!) hogy nem talál embert. beadtama pályázatot midnenben megfelelek a kiírásnak sőt még bőven túl is teljesítem-válaszra se méltattak!!


Na most kell ember vagy nem?? Bakker itt vagyok mennék és még válaszra se??? Nagy kamu dehogy kell oda ember.

2018. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
annyira szórakoztató lúzerek vagytok:D
2018. okt. 13. 20:51
 18/43 anonim ***** válasza:
56%

14-es dettó, ritka, ha válaszolnak valahonnan.

Meg az tűnt fel, hogy rendszeresen ugyanazokat a hirdetéseket látni, beadom, megfelelek mindennek, mégcsak nem is válaszolnak, eltelik 2-3 hét aztán újra meghirdetik.

2018. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
63%

Ja. sajat tapasztalat beadom az életrajzot visszajelzés semmi hívom őket állás már betelt mondják ezért nem jeleztek vissza. Megkérem havert hívja fel őket betelt-e az állás. 5 perccel később hívja is és mit mondanak? nem telt be jelentkezzek nyugodtan....

HAZUG SZEMETEK. Gerinctelen állatok.

2018. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

Akkor veletek van valami baj :D

Mi is behívtunk egy rakás embert, és kb a fele mindenféle jelzés nélkül el se jön az interjúra...Na ez aztán jobb :D Minek jelentkezik?

2018. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!