Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen iskolákat kell elvegezt...

Milyen iskolákat kell elvegeztem ahhoz hogy 120 nettó ágazati bért kereshessek?

Figyelt kérdés
Ez életem alma kérlek segítsetek, ha ismerték valakit aki ennyit keres kérlek szóljatok neki

2018. okt. 12. 10:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
13: Helyileg merre található ez a cég? Végzettségem ugyan nincs hozzá, de érdekel a szállítmányozás, könnyen tanulok, a munkaidő is ideális lenne.
2018. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

"3: Helyileg merre található ez a cég? Végzettségem ugyan nincs hozzá, de érdekel a szállítmányozás, könnyen tanulok, a munkaidő is ideális lenne."


Ne túráztasd magad kamu az.

De oké én is várom akár privátban hol van ez a cég?

Néc cím telefonszám kontaktszemély neve.

Megyek jelentkezni sőt nekem még egy ide passzoló OKJ-m is van (Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző tanfolyam

OKJ 54 841 11)


Na hol kinél kell jelentkezni?

2018. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
83%

"Akkor veletek van valami baj :D"


Többen átnézték az önéletrajzom, semmi kivetnivalót nem találtak benne. Arra jutottunk, hogy erre katasztrofális a munkaerőpiaci helyzet, nehéz fizikai munkásokból van hiány, nem nőknek való irodai munkából, amúgy gazdasági diplomám van, meg pénzügyi-számviteli okj-ém. A szállítmányozás engem is érdekelne, szerettem volna a munkaügyi által finanszírozott tanfolyamra jelentkezni még szeptemberben, de mostanában nem indul :(

2018. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
70%

" szerettem volna a munkaügyi által finanszírozott tanfolyamra jelentkezni még szeptemberben, "



Minek.... hogy legyen + 1 papír a fiókban ami semmire se jó?

2018. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Vecsés (De BKV megálló mellett)


Írjátok meg ha valamelyikőtöknek jó.

2018. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
56%

"Minek.... hogy legyen + 1 papír a fiókban ami semmire se jó?"


Sosem tudni. Az azért hiányzik, hogy emberek között legyek, meg valamit csináljak a háztartáson kívül.

2018. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Vecsés tőlünk kb 170-180 km.
2018. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Aki jelenleg nem talál állást az szimplán nem akar dolgozni, vagy van egy OKJ vél tapasztalat nélkül nettó 500 ezres berigenye...
2018. okt. 14. 11:35
 29/43 anonim ***** válasza:
47%
en diplomaval akarnek szaros br 200at megkapni tizenevvel a hatam mogott de meg az se megy es bp. errol ennyit.
2018. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
56%

Ezt mégis miből szűrted le kérdező?


70-et kaptam közmunkában, tízéves tapasztalattal. Jelenleg sincs nagy igényem, nekem a minimálbér is jól jönne, ha végre alkalmaznának valahol, ami akár egy árufeltöltői munka is lehetne, de hiába jelentkezem, vissza se jeleznek :(

2018. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!