Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő cnc gépkezelő/programozó...

Kezdő cnc gépkezelő/programozó mennyit keres?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki megirja a programot is, nem szériában van. Gyor Moson Sopron megyében.

2018. okt. 13. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
280-320 eft nettót el lehet kérni. Pár éves tapasztalattal 350-400, sok évessel 5-600 eft nettó.
2018. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen pályakezdőként friss cnc vizsgaval ellehet kerni 250 nettót?
2018. okt. 15. 13:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze úgy h láttam már gépet, programozni is tudok
2018. okt. 15. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább cég függő, de meg van rá az esély, igen.
2018. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet.
2018. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tenylegesen tud onalloan programot irni akar tobb gepen is teljesen realis a netto 300
2018. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

>>KEZDŐ<< cnc gépkezelő aki megÍÍÍrja a programot is?


Nos szerintem ez attól függ, hogy a munkáltató aláírat-e veled kártérítési kötelezettségről szóló megállapodást és annak függvényében mennyit vonhatnak le a havi munkabéredből miután komolyabb kárt okoztál.


Ha nem íratnak alá veled ilyesmit akkor határ a csillagos ég, illetve még attól is függ milyen vastag a bőr a képeden.


Én egyébként próbaidőre keveset szoktam kérni és azt mondom, hogyha a próbaidő végén a cég is úgy látja hogy van mire többet kérnem akkor majd megállapodunk egy versenyképes(ebb) összegben.


Normális helyeken ha tényleg jól és megbízhatóan dolgozol úgyis emelnek inkább, minthogy otthagyd őket szóval a korábban írt 200-300 ezer forintos nettó fizetés egyáltalán nem számít átlagon felülinek, mondjuk én inkább Budapest és környéki béreket ismerem nagyjából, de Győrben sem lehet rosszabb a helyzet. Sok sikert kívánok.

2018. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Egy normális, jó cégnek nem kiadás, ha már a próbaidő alatt is (jellemzően 3 hónap) ugyan olyan bért adnak, mint amennyit egyébként kapnál. Legfeljebb cafetériát nem kapsz.

De mindegy is. Pályakezdőnek se olyan rossz.

Bár Te Budapestet írsz, én is inkább azokat ismerem, de nem tudom, hogy hol hallottál nettó 300 ezres fizetésről kezdő CNC-sként. 200-230-at kap kezdésnek egy CNC-s BP-en, legfeljebb amit eddig láttam az 250 volt kezdőként. Minőségi tapasztalattal persze lehet 300 ezer, még akár 400 is, de az minimum 3-5 évet jelent.

2018. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!