Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha a kozvetito...

Mit tegyek, ha a kozvetito ceg, akinek dolgozom nem akar kifizetni arra hivatkozva, hogy akikhez kozvetitettek nem kuldtek nekik e-mailt?

Figyelt kérdés
Tobb, mint fel eve egy kozvetito cegnel dolgozom, alkalmi es diakmunkasokat foglalkoztatnak. Szeptemberben voltam egy vendeglato egysegben egy vasarnapot dolgozni. Ezt az osszeget (Kb. 10 ezer Ft) nem utaltak oktoberben. A jelenleti ivemet kitoltottem, lefotoztam. Szova tettem, hogy hianyzik 10 ezer Ft. Azt mondtak menjek be szemelyesen, ahol dolgoztam. Felhivtam a Sorhazat, azt mondtak elkuldtek az e-mailt a kozvetitonek a jelenleti ivemrol. Ma bementem szemelyesen a Sorhazba, ossze-vissza kamuztak, hogy elkuldtek, de elkuldik megegyszer... Felhivtam a kozvetitot, hogy mitortent, a jelenletimet alairtak, de meg mindig nem kuldtek el nekik az emailt!!! en lefotoztam a jelenletimet el is kuldtem nekik, de tolem nem fogadjak el. Mit lehet ilyenkor tenni, kit lehet felelossegre vonni? Nem akarok 10 ezer ft utan ennyit futni de nagyon bosszant, hogy ennyire hulyere vettek mindket oldalrol raadasul szuksegem lenne a penzemre.
2018. okt. 18. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig járj a nyakukra, amig ki nem fizetik. Állj oda, hogy előtted küldjék el az e-mailt. Vagy tegyenek rá másolatba a levélbe, hogy lásd.
2018. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar 3 napja a nyakukra jarok, hulyenek neznek. Csoro diakkent nem sokat tudok tenni ugy erzem :(
2018. okt. 18. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül az iskolaszövetkezetes mentorodat/projektvezetődet keresd meg és jelezd neki a problémát. Az ügyfélszolgálaton agyhalottak vannak.
2018. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kozvetlen neki jeleztem
2018. okt. 18. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy ők a munkáltatód és téged az nem izgat, hogy ők nem tudnak adminisztrálni.
2018. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Munkaügyi bírósághoz szépen bemenni...de előtte lehet megemlíteném a munkáltatóidnak ezt, hogy ha nem fizetnek ki akkor bemész hazafelé egy-két helyre még :)
2018. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

"akkor bemész hazafelé egy-két helyre még :)

"


Hahahahahah...aztán hova mehet be, a közértbe?....


hagyjuk már....

bíróság ennyi pénzért? Hm ? És tudod mennyi a lerovandó illeték egy beadványnál? kapásból kb annyi mint amiről az egész szól....

2018. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


A munkavállalót költségkedvezmény illeti meg. Ha érdemben nem tudsz hozzászólni, vagy megoldást felvetni a kérdezőnek, menj máshol rontsd a levegőt inkább.

2018. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat vegul megoldodott a problema
2018. okt. 19. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
ez örvendetes :)
2018. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!