Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozási mérlegképes...

Vállalkozási mérlegképes könyvelő dolgozhat otthonról?

Figyelt kérdés
És mennyi a fizuja?
2018. okt. 19. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozhat egyéni vállalkozóként otthon. És annyit kap, amennyit az ügyfelei fizetnek neki.
2018. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem magánvállalkozóként, hanem rendes munkahelyen, csak otthonról intézné a dolgokat.

Vagy milyen szakmákkal lehet így otthonról dolgozni, mert lehet, hogy összekeverek vmit?

2018. okt. 19. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én könyvelőm is otthon dolgozik, legalábbis lakásban. Fizu meg annyi amennyit keres...
2018. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet az irodád.

A pénz attól függ, hogy mennyi ügyfelet vállalsz el.

Ha egy nagyobb cégre gondolsz, ahol te alkalmazott lennél, ott nem biztos, hogy tudsz folyamatosan otthon dolgozni. Hiszen akkor sok anyagot kéne folyamatosan szállítanod a cégtől és haza és vissza.

Meg azért ez sem olyan elbújós munka. Az ügyfelek jönnek folyamatosan. Hívni is kell őket az anyagok miatt, általában nem adják le időben. És NAV-hoz is kell mászkálni.

2018. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kötetlen munkaidőben, részben távmunkában dolgozom. Előre megbeszélem az ügyfelekkel, mikor hoznak anyagot, akkor bemegyek, meg általában 20-25-ig vagyok bent, bankot szeretek úgy könyvelni, hogy minden számla kéznél van, a többit megoldom otthon.
2018. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha alkalmazottként dolgozol, akkor attól függ hogy a munkahely engedi-e. Vannak akik abszolút támogatják a homeoffice megoldásokat, de van olyan könyvelő iroda is aki egyáltalán nem engedi azt hogy otthonról dolgozz.


Én sem engedem mindenkinek, hogy otthonról dolgozzon. Részben azért, mert van aki még önállóan nem tud dolgozni és nagyobb a hibalehetőség, részben pedig mert nem feltétlenül okos dolog hogy a számlákat / bizonylatokat hurcibálják oda vissza az emberek, és hol itt hol ott van a cég iratanyaga.

2018. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!