Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg mennyi időbe telik...

Jelenleg mennyi időbe telik hogy egy álláspályázatról visszajelezzenek?

Figyelt kérdés
jelentkeztem egy állásra kb mennyi idő hogy visszajelezenek illetve ha nem jeleznek akkor kb mikortol mondható hogy nem én vagyok a megfelelő?
2018. okt. 19. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Néhány óra és a végtelen között bármikor.
2018. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Mikor értitek már meg, hogy nem a visszajelzésre kell várni, meg a sült galambra???

Hívd fel, érdeklődj, legyél kicsit erőszakos, különben a büdös életben nem lesz állásod! Úristen, hány olyan állás volt már, ahova soha nem vettek volna fel, ha nem hívogatom fel őket. Nemrég a férjemet sem akarták felvenni valahova, elutasították. Felhívtam a HR-est, elbeszélgettem vele. Ezek után ajánlottak a férjemnek egy másik pozíciót. Ha én nem telefonálok, le sem szarták volna. Legyetek már kicsit proaktívak b@sszus.

2018. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem átlagban két hét szokott lenni, maximum 3 hét, de ez tényleg sok mindentől függ. Érdemes érdeklődni HR-től mi a helyzet, egy emailt megér.
2018. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval 5 napja jelentkeztem ilyenkor akkor már érdemes rájuk telefonálni?
2018. okt. 19. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem 2 hétig nem írtak vissza, felhívtam őket, és akkor mondták, hogy felvettek.

2018. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Elküldés után 10 nappal mindenképpen írj egy e-mailt vagy hívd fel őket és érdeklődj.
2018. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!