Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora előny a munkaerőpiacon...

Mekkora előny a munkaerőpiacon egy felsőfokú nyelvvizsga megléte?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Semekkora.
2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen mindegy hogy vane cdak a tudas érdekes
2018. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy előny, de persze fontosabb mögötte a valódi, aktív nyelvtudás.
2018. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom most mekkora, én 15 éve 4 felsőfokúval és 1 középfokúval (angol, német, olasz, francia és spanyol) indultam, valós tudás volt (van) mögötte, de Magyarországon nem találtam munkát. másfél év után feladtam és azóta külföldön élek. talán ez is egy opció.
2018. okt. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga a nyelvvizsga nem sokat ér. Ha szükség van a nyelvismeretre, úgyis a valódi, gyakorlati tudást fogják nézni, az meg sokszor a papírtól független.
2018. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlem még sose kérdezték meg interjún, hogy van e nyelvvizsgám, pedig mindig olyan helyre jelentkeztem, ahol egy vagy két idegennyelv kellett. Interjún letesztelték a nyelvtudásomat, aztán belépéskor kértek a nyelvvizsgabizonyítványról fénymásolatot, ha volt. 2 idegen nyelven beszélek folyékonyan, mindkettőből középfokúm van, soha senkit nem érdekelt.
2018. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!