Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek dolgozak ha úgysem...

Minek dolgozak ha úgysem becsülik meg a munkám?

Figyelt kérdés

Minek dolgozak ha úgysem becsülik meg a munkám?

Manapság már ki nevetik azt aki fizikai munkát dolgozik megalázák csicskáztatják csak azt becsülik meg aki irodában dolgozik szellemi munkát.

Ezért inkább élek állami segélyen és családi pótlékon állami támogatásokon.



2018. okt. 25. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

ok.


(amúgy hogyhogy nem becsülik meg, tehát dolgoztál és sosem fizettek érte semmit vagy mi?)

2018. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem fizetnek csak a emberek ki nevetik azt aki fizikai munkát végez csak azt becsülik meg akinek menő állása van főnök vagy ilyesmi.
2018. okt. 25. 14:00
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem, teso, nemcsak azt becsulik meg, hanem azt is aki ert is ahhoz, amit csinal. A segedmunkas mindig is a letra legaljan volt, es sose lesz maskepp, mert a munkaja hozzaadott erteke alig haladja meg a semmit. Ebbol kell tudni kitorni sok-sok tanulassal, szorgalommal.
2018. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert arra aztán baromira büszke lehetsz, hogy segélyen élsz, egyem azt a fene nagy cigány önérzeted.


Annyira furcsa, hogy egyetem alatt/előtt mindent megcsináltam, amit kellett és soha nem éreztem égőnek. Fesztiválon pultoztam, moziban pultoztam, gyárban dolgoztam, értékesítettem, sorolhatnám. Ezek szerinted nem "csicska" munkák? Adjá egy sört gyorsabban, hopp hopp. Kiálltam magamért, az alapvető tiszteletet továbbra is megadva és csináltam, ami a feladatom. Eszembe nem jutott otthon cseszni a rezet, előreléptem, elértem a céljaimat. Engem se dícsért meg senki, hogy milyen szépen kiadtam egy nyomorult popcornt, nehogy már azt várd, hogy lepippantsanak mert ástál egy gödröt. Töltsön el az büszkeséggel, hogy fizetést viszel haza a családodnak.

2018. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok, meg egy gondolat: Abszolúte egyetértek a rászorulók segélyezésével, nagyon sokan vannak szomorú helyzetben. De az olyanok miatt mint te, vagyis inkább az olyanoknak mint te, azonnal beszüntetnék minden segélyt, még ha éhen is halsz. Egyszer tévedtem be egy munkaügyi központba (nem magam miatt), életemben nem láttam még annyi kigyúrt, széttetovált, huszonéves roma rokkantnyugdíjast, mint aznap.
2018. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Termelhetsz magadnak is élelmet például egy tanyán. Lehet méhészkedni, gyümölcsöskertet létrehozni, kapirgáló tyúkok tojását termelni, stb. A felesleget eladod vagy elcseréled. És így máris nem pofázik bele az életedbe senki.

Vagy ha a házadnál ki tudsz alakítani bérbe adható helyiséget, például boltnak, fodrász üzletnek, (kocsma az hangos), stb. És szintén nem bérből és fizetésből lesz jövedelmed és még egy irodistával sem cserélnél mert nem kell napi 8 órában egy irodában ülnöd. És ami a lényeg, nem pofázik bele az életedbe többé senki.

Vagyis valószínű nem a munkaerő piacon kell keresned a boldogulást.

Én sem értem el sikert alkalmazottként. De önállósodva teljesen ledöbbentem magamon hogy mire vagyok képes. De nem bonyolult ez, ha van értelme akkor az ember nagy dolgokra képes.

2018. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha azért dolgozol, hogy mások felnézzenek rád, akkor rossz pályát választottál. De egy valamiben biztos lehetsz: ha le is néznek melósként, az még semmi ahhoz képest, amennyire lenéznek, ha segélyen élsz. Az az alja mindennek.


Tegyél magadért!

2018. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Úgy nézhetik le a kérdezőt hogy csicskának tekintik. Viszont segélyen élve nem szolgája senkinek. Ahogy a hajléktalanok többsége is azért választotta inkább azt a sorsát, mert a munkahelyeken szolgának nézték őket.
2018. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És ha le százalékoltatom magam?

Mondom hogy bolond vagyok beszámíthatatlan sárga lapos akkor le százalékolnak mert van a városunkban egy roma származású zömök testalkatú férfi aki 18 éves kora óta nyugdíjas és akkor énis nyugdíjas leszek.


A nyugdíjasokat pedig megbecsülik Orbán Viktor Elnök úr is kedveli a nyugdíjasokat küldött tavaly is nekik Erzsébet utalványt.

2018. okt. 25. 14:47
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Irodában dolgozom, diplomával, vannak dr. ismerőseim (ügyvédek, orvosok) ők pedig engem néznek le az irodai munkám miatt
2018. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!