Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek dolgozak ha úgysem...

Minek dolgozak ha úgysem becsülik meg a munkám?

Figyelt kérdés

Minek dolgozak ha úgysem becsülik meg a munkám?

Manapság már ki nevetik azt aki fizikai munkát dolgozik megalázák csicskáztatják csak azt becsülik meg aki irodában dolgozik szellemi munkát.

Ezért inkább élek állami segélyen és családi pótlékon állami támogatásokon.



2018. okt. 25. 13:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Na, innentől lehet érezni, hogy az egész csak egy állati tehetségtelen troll napi maszturbációja, semmi más.
2018. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Elobb utobb majd nem kapszsemmit akkor dolgozzazert hogy ne halj éhen
2018. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

A magad fajták miatt Is tart ott ez az ország ahol...

Mellesleg a fizikai munkást megbecsülik, aki ért a szakmájához. A jó és megbízható kőműves, ács, lakatos, villanyszerelő... stb szarásig van munkával, és jól is keres.

Az ilyenektől, mint te elven ék mindenféle juttatás, még a családit is, mert az ilyen ember ne szaporodó, mert a gyerek is egy semmirekellő munkakerülő lesz, mert ezt látja otthon a kedves szüleitől.

Nem azért dolgozom, hogy a magad fajtának legyen mit ennie, meg cigire. Ezért is gondolkodom, hogy külföldre megyek.

2018. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Bazsi németben van és ott kapja a segélyt!


Bazsi én nem azért nézlek le, mert 3 hétig burgerforgató voltál, hanem a kérdéseid és az alkoholista életviteled miatt!

2018. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Én vezetőként éppen azt vallom, hogy én sem ott ülnék ahol, ha a kétkezi közvetlen beosztottjaim nem lennének és nem dolgoznának. Ők értünk dolgoznak, mi értük.

Ha csak az irodai dolgozók 90%-a belegondolna ebbe, akkor már szebb lenne a világ. Sajnos ezt látom cégen belül és körülötte is. Részemről elkeserítő, hiszen éppen ezért tart abba az irányba a világ, amelyikbe.

2018. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát mert ez ilyen világ lett kialakítva, h pénz kelljen az életben maradáshoz.
2018. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 TappancsMancs ***** válasza:

Csináld annyira jól, hogy kivívod a megbecsülést.


Másik. Mondhatunk egy úgy nevezett kisebb kaliberű állást, mint mondjuk az építőipari munka ahol nagy a hiány, alig találnak munkaerőt még napi 15 ért de akár napi 20-ért is. Ha ez ugyan nem is pótolja a kérdésben említett megbecsülést, viszont nem is olyan rossz fizetést ad és többre futja belőle mint párizsi.

2018. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy burkoló/villanyszerelő/gipszkartonos/autószerelő szemrebbenés nélkül elkér napi 70-100 ezret, szóval szerintem eléggé meg vannak becsülve.
2018. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

Hát, kemény helyzet.

Nyugtasson a tudat, hogy a mérnökök és a programozók pedig mindenkit lenéznek, téged, az irodistákat, meg a senkiházi zugügyvédeket is.

2018. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16%
Igen ezt en is mindig csodaltam a programozokban hogy a nevetséges fizetesuk es az ertelmetlen munkajuk ellenere nagy az arcuk
2018. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!