Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jelöljem meg a bérigényem...

Hogy jelöljem meg a bérigényemet egy cégnél, ha azt sem tudom, hogy mennyi az annyi?

Figyelt kérdés
Hamarosan hazaköltözöm külföldről 10 év után, viszont mivel Magyarországon még sosem dolgoztam, fogalmam sincs, hogy mennyit lehet keresni az egyes szakmákban. Miért annyira tabu téma Magyarországon kiírni a fizetéseket? Ilyen Ausztriában nincs. Most mégis milyen bérigényt írjak, ha azt sem tudom, mi az átlag? Ugye külföldi fizetéshez nem hasonlítnatom... A pozíció egy nemzetközi budapesti cégnél lenne utazásszervezőként. Tudna segíteni valaki?

2018. okt. 30. 20:01
 1/4 anonim válasza:
100%

[link]


Eszerint nettó 195 000Ft, szerintem nyugodtan mondj nettó 250 000-et, elárulhatod nekik azt is hogy most költöztél haza és ezt az összeget reálisnak tartod, teljesen mindegy milyen nagy számot mondasz mert, ha te vagy a számukra megfelelő akkor mindenképpen felhívnak egy ajánlattal.

2018. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondd nekik, hogy neked nincs bérigényed, te kizárólag a munka iránti szereteted miatt dolgozol.
2018. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a válaszod és a linket. :)
2018. okt. 31. 09:43
 4/4 anonim válasza:
A legegyszerűbb, ha az igazat írod. Írd azt, amennyit keresni szeretnél, ami alatt nem vállalnád el. Ha bármennyiért elvállalod, akkor írd ezt, most dolgozni szeretnél, alkuképes a bérigényed.
2018. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!