Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy számomra teljesen...

Ha egy számomra teljesen idegen helyre jelentkezem, melyik hozzáállást szeretik a cégek?

Figyelt kérdés

Tehát egy olyan munkahelyre jelentkezem (mérnök), ami olyan városban van, ahol még nem laktam. Nyitott vagyok a költözésre, de nem ismerem sem a várost, a cégről is csak hallottam.


Én a motivációs levelembe beleírtam, hogy szeretném jobban megismerni azt a munkahelyet, feladatokat, embereket.


Elgondolkodtam azon, hogy a HR-esek mennyire nyitottak a kölcsönös ismerkedésre. Vajon nem lenne-e előnyösebb úgy előadnom magam, ha én már eldöntöttem és 100%-ig tudom, hogy ott szeretnék dolgozni, mintsem hogy előbb még én is meg szeretném ismerni őket, ami alapján majd döntök valahogy.



2018. nov. 4. 14:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ami tuti, hogy a feladatköri leírás az illik hozzám.
2018. nov. 4. 14:44
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Esetlegességet szerintem semmiképpen se írj bele. A cég is érdeklődik és te is, de ne hangsúlyozd ki, mert nem hangzik jól.
2018. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!