Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vesznek fel sehova sem...

Nem vesznek fel sehova sem dolgozni, a férjem meg engem sérteget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg egy fizetésből is megélnénk. Megértem persze, de nem tehetek róla.
2018. nov. 6. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi az oka hogy nem vesznek fel sehova?
2018. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi állásinterjún voltál mostanában?
2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
80%
Válj el. Vagy szülj 3 gyereket.
2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Túlképzett vagyok 😂 Ez most komoly, vannak helyek, ahol nem szeretik a “papírgyűjtőket”. 1 állásinterjún voltam, mert a többi még behívni sem méltat. Ha elválok, nem megoldás... Van két gyerekem, szülhetek harmadikat, de csak GYES-te lennék jogosult; meg hát szegény gyereket nem szép csak emiatt összehozni.
2018. nov. 6. 22:49
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
titkold el a papírjaidat. sajnos sokaknak kell ezt tenniük :/
2018. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Akkor a nem vesznek fel sehova, azért nem állja meg a helyét :)


Ha majd bent voltál 100 interjún és semmi, akkor aggódj.


Addig meg szünet nélkül küldd minden hova a cv-t.

2018. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Minden pályázathoz módosítani kell az önéletrajzot a kiírásnak megfelelően. Csak azt kell beleírni és annyit amit kérnek. Menj el egy karrier tanácsadóhoz és nézzétek át az önéletrajzod.
2018. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Ahova nem kernek diplomat oda ne ird be. Modositani kell ugy mindig amit kernek. Ferjed meg paraszt ha ezert serteget.
2018. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szép estet kívánok mindenkinek!
2018. nov. 6. 23:37
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem vedd támadásnak, de 3 mondatot írtál ide, gondolom a témát érintően ez a 3 legfontosabb mondat számodra. Abból az egy az, hogy "elvileg egy fizetésből is megélnénk". Nekem ebből az sugárzik, hogy nem is annyira akarsz igazából dolgozni menni, de legalábbis biztos nem azt, ahova állásinterjúkra jársz. Ez nem teljesen ebbe a rovatba tartozik, de talán beszélj erről a férjeddel. Egyébként meg nincs olyan, hogy "elég" fizetés. Lakás van? Ha nincs, legyen. Ha van egy, legyen még egy és adjátok ki, hogy legyen bevételetek öreg korotokra is. Nyaralni jártok? Ha igen, menjetek többször. Tegyetek félre a gyereknek a jövőre. Pénzből sajnos soha sem lehet elég, de ez előfordulhat, hogy csak az én véleményem. Remélem megoldódik a gondod!
2018. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!