Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ad valós képet, a...

Mennyire ad valós képet, a munkavállalás előtti pszichológiai teszt?

Figyelt kérdés

Most voltam egy ilyen teszten, és többen panaszkodtak, hogy abszolút marhaságokat hozott az eredmény. (pszichológus értékelte ki)

Nektek mi a tapasztalatotok?


2010. jún. 25. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem csináltattak ilyet annak idején az egyik fejvadász cégnél, és megállapították belőle, hogy teljesen alkalmatlan vagyok beosztottként való munkára. Mondták, hogy keresnek nekem állást, ha nagyon akarom, mert a végzettségem megvan hozzá, de nem fogom ott magam jól érezni. Akkor legyintettem rájuk, találtam is végül állást, de igazuk volt, pár hét után fel is mondtam. Azóta is szabadfoglalkozású vagyok.
2011. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!