Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek átverés lehet ez...

Szerintetek átverés lehet ez az állás?

Figyelt kérdés
A Facebookon találtam rá egy minőségellenőr állás hirdetésre. Fel is hívtam a feltüntetett telefonszámot ahol elmondták a hogy milyen munka, mennyit lehet keresni és hogy egy tesztíráson kéne résztvenni amiről sms-be küldi el az információkat. El mentem a tesztírásra amiről értesítettek hogy sikerült. Amikor erről értesítettek elmondta a hölgy, hogy postán kiküldik nekem a szerződést(amit alá kell írni és visszaküldeni az ő címükre egy alkalmassági vizsgálattal és az erkolcsivel) meg a munkaruhát, ami azóta se jött meg. Azt is mondta hogy küldenek egy e-mail cimet amire küldjem el a személyes adataimat, azóta se kuldtek. Ez múlthét hétfőn volt és furának tartom hogy ennyire elhúzzák a munkakezdést.

2018. nov. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval , ez valami adatszerző trükk mert egy munka nem így indul hogy kipostáznak smst küldenek meg a személyes adataid te online elküldöd . Ott van tájékoztató aztán felvételi majd élőben szerződés írás .
2018. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt tájékoztató az állásról telefonon. A tesztírás a kecskeméti Kühne nagel gyárba volt. Adatot a tesztlapon is kértek.
2018. nov. 8. 18:44
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
77%
Hát ez így nem hangzik valami jól, és szerződést személyesen szoktak aláírni. Még ha küldenék rendesen, de így.
2018. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor a gyárnak mit mondhattak ahol volt a tesztirás?
2018. nov. 8. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nagel eléggé nagy cég, nem hiszem ,hogy átvernék ilyen piti módon a munkavállalót. Szerintem érdeklődj utána mindenképpen és zaklasd őket.
2018. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tesztírás a Görőcs TeX KFt által volt. A Kühne Nagel csak a helyszínt biztosította szerintem.
2018. nov. 9. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!