Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foglalkozik itt valaki Farmasi...

Foglalkozik itt valaki Farmasival? Mik a tapasztalatok? Megéri belekezdeni?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is felkeresett mostanában, hogy ennél a Farmasi nevű cégnél dolgoznak, és hogy csatlakozzak én is, mert milyen szuper, jó csapat, szuper termékek, amik szinte eladják magukat stb. jól bevált MLM-es toborzó duma, minden szép és jó.

Viszont érdekelne némi tapasztalat olyan emberektől, is, akik nem feltétlen hallgatják el az igazságot némi jutalék reményében.

Szóval aki csinálja: milyen dolgozni a cégnél? Tényleg ilyen jó minőségű, kelendő termékeik vannak? Mennyit tudsz keresni vele?

Akár pozitív, akár negatív, minden tapasztalat, vélemény érdekel!



2018. márc. 2. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem Te keresed a terméket, hanem ők Téged, akkor az kelendő és eladja magát ? 😂
2018. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan a Farmasi egy sz@r. Vannak jo tenyleg jo cegek, de az nem az.
2018. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Na igen, pontosan az ilyen ellentmondások miatt szeretnék többet tudni.

2. Kifejtenéd ezt bővebben, hogy miért ez a véleményed?

2018. márc. 4. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Annyira eladja magát a termék, hogy itt kell nyomatni a reklám hozzászólást hozzá 😂😂😂
2018. ápr. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 egy álmodozó válasza:
24%

Szia! En most kezdtem kb egy honapja, nagyon jok a termekek, nem ertem miert szidjak! :( :)

Azert kwll nyomatni mert ujra 2017 utan van jelen es ha jol csinalod meg is lehet elni belole! :)

Elotte avonoztam, itt ha belepsz azonnali 23%kedvezmeny a katalogus arbol, szoval ha ismerosoknek ertekesited az a 23%a te zsebedbe megy, valamint ha 5-10-15 es igy tovabb aktiv embert twszel be magad ala / ami azt jelenti h havonta rendel katalogus aron 12ezerert (ebbol neki lejon a 23%)/ akkor kap 25 pontot, megvan h az alattad levok pontjai osszeadodnak ed azok utan jar neked egy osszeg pl ha 5ember van alattad es teis rendelsz min.25 pontert akkor neked maris utalnak 20-25 ezret ezert, ha mar 10 ilyen van akkor dupla osszeg es igy tovabb...valamint ha nem.5 emberbol jon ossze magad alatt hanem 6 bol akkoris jar, valamint akikwt te beleptetsz es azokis beleptetnek mast, abbol kapod, jo dolog, mert azt az osszeget a csaladba is elkoltheted, atvalthatod az otthoni dolgaidat farmasisra :)

Nekem nagyon tetszenek a termekek, jobbak es egeszsegesebbek is mint az avonos vackok! :)

Szoval egy kis rabeszelesbol meg lehet elni bolfogan, es nem kell mondjuk gyarba robotolni, vagy iskola mellett is csinalhato! :)


Ha valaki meg olvassa es tobbet akar tudni irjon nyugodtan

2018. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 egy álmodozó válasza:
23%
Elozo vagOk, es elfelejtettem irni, hogy nagyon sok osztonzo van, szomszwdoktol azedtem ossze kinek mi kell, nalam volt h ha elerem a 6000 ft os rendelest valaszthatok egy termeszetes szappant 150ft ert es sikerult elernem a kovetkezo szintet is a 18-19 et ott meg 320 ft ert vehettem meg egy amugy 5500ba kerulo parfumot, ami raadasul nagyon tetszik :3
2018. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

elerem a 6000 ft os rendelest valaszthatok egy termeszetes szappant 150ft ert es sikerult elernem a kovetkezo szintet is a 18-19 et ott meg 320 ft ert vehettem meg egy amugy 5500ba kerulo parfumot, ami raadasul nagyon tetszik :3"


Akkor gondolhatod mennyi volt a 6000-en meg a 18.000-en az árrés ha a jutalekod mellé még egy ilyen tétel is belefért nekik 😁.

2018. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Farmasi 😂

Tenyleg van olyan aki elhiszi hogy ha elad nehany szappant akkor abbol telik nagy eletre? Ha mar mlm akkor ne ilyen szarokat arulj, hanem keress egy olyan ceget ami szolgaltatast nyujt. Amikor indult a ceg, akkor erte meg beszalni. Par eve csak stagnal mind a tagok szama, mind a ceg erteke. Te ebben hol latsz fejlodo tendenciat?

2018. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Stagnál? 20 millióról 2-re esett az éves árbevétel ...(2015-2016) 😀
2018. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kamu átverés, Ponzi-séma. De azért vágj bele bátran, mi szóltunk...
2018. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!