Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri diákként elmenni...

Megéri diákként elmenni dolgozni a tescoba?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és arra gondoltam iskola mellett elmennék heti 3 alkalomra, 2x6, valamint hétvégén 1x8 órára dolgozni. Melodiak oldalán meglepően jónak tűnt az órabér és gondoltam akkor inkább emiatt is a tesco-t választom.

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire vállalható ott a munka ezért a pénzért? Jobb választás lenne esetleg a Spar? Egyébként most nyáron egy kis cba-ban dolgoztam árufeltöltőként, tehát van némi "tapasztalatom" árufeltöltés terén, bár ez gondolom nem ér sokat, ha a tescoba megyek :D


2018. nov. 8. 22:17
 1/1 anonim válasza:
Ha ilyen nagyobb üzletben szeretnél dolgozni, menjél a Penny-be vagy a Lidl-be! Inkább a Lidl! Sokkal jobban fizetnek a diákoknak is! Bár nem tudom milyen óra bérről beszélünk....
2018. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!