Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ez Magyarországon?

Miért van ez Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tisztességesen dolgoztam, munkaközvetitőn keresztül szerződésem is van.

Erre nem fizetnek, már rég kellett volna utalni az e havi bért is. Miért csinálják ezt a munkáltatók? Hol élünk? Dolgozik az ember ingyen? és nem fizetik ki? És mindenki azt monndja dolgozz tisztességesen akkor fogsz jol élni?

Hát mostmár csak csalással, lopással lehet érvényesülni sajnos.

Most hogy nem fizetnek ki, hiába jelentem fel őket, akkor biroságra kell járni meg ez meg az, és nyilván ők az erősebbek, bár van munkaszerződésem, de akkor is.

Most 1 honapot dolgoztam ingyen egy munkahelyen.5


2018. nov. 9. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
El kell olvasni a szerződést, meg normális helyre kell menni, es akkor nem vagnak át
2018. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerződésben határozott ideju szerződseém van 1 honapos, az van irva hogy ez a havi bért vagyis az októberit mult havit bocsánat, november 5 én utalják. Nem utalták és november 9-e van már. Rendes Munkaszerződésem van. És elég sok pénzel tartoznak fizum az 425 ezer nettó .
2018. nov. 9. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Elég hülye vagy, ha ezt a pénzt otthagyod nekik.
2018. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Hosszú hétvége volt nov 1-4-ig, senki nem kapta meg hónap elején (pl. 3-i fizetést) a fizetését.

Ma már nézted, most délután a számládat, most sincs még rajta?

2018. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Azért egy db fizetési késedelemből kissé túl messzemenő következtetést vonsz le.


A közvetítőt nyaggasd, ne minket.

2018. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
egyébként troll gyanús a kérdés.
2018. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
6-os, szerintem nem troll gyanús a kérdés, ugyanis ismerősöm is 3-án szokott fizetést kapni - most meg ma, azaz 9-én kapta meg.
2018. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

425e nettó :D


Azon beszartam, hogy elírtad hogy az e havi bért nem e havit hanem múlt havit bocsánat:DDD annyi eszed sincs, hogy kitöröld?? :D LOL.

2018. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz rá a munka törvénykönyvre. Abban van egy határidő a fizetésre. Ha azt nem tartják, én jogi úton hajtanám be. Főleg, hogy minden papírozva van elmondásod alapján.
2018. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!