Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissen végzett informatikus...

Frissen végzett informatikus könyvtárosnak keresek állást angol nyelvtudással, kitűnő eredménnyel, még munkatapasztalat nélkül. Szokott lenni ilyen könyvtáros állás?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek, akik szerint nem ér semmit, úgyse kap majd munkát, akik 3 éve végzettek ismerősök, találtak vele állást. Ez a végzettség tökéletes, mert stresszmentes, hivatásszerű és nyugodt légkörű.

2018. nov. 10. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen a szakon végeztem, kitűnő eredménnyel és van két középfokú nyelvvizsgám.

Nyugat Magyarországi Egyetem Könyvtárában sikerült elhelyezkednem közfoglalkoztatottként, havi 70 ezret kerestem.

Büfé szakma kihalásos alapon működik ne csodálkozz ha nem kellesz sehova se én már nagyon megbántam, hogy elvégeztem ezt az ócska szakot.

Most tanulok hiányszakmát remélem sikerülni fog, sokkal nehezebb de megéri...

Ha te is közmunkás akarsz lenni 70 ezerért akkor hajrá!

Én a helyedben valami mást tanulnék ha nem akarsz éhen dögleni..

Pesten persze találni vele állást de vidéken hehe ... havonta vagy két havonta egyszer hirdetnek ilyen jellegű állást az egész megyédben.

2018. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát lányként cici
2020. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!