Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nézik a mukaadók az...

Mennyire nézik a mukaadók az önéletrajzomban a két éves űrt?

Figyelt kérdés

Lényegében két évhez sajnos semmit sem fogok tudni írni, egy olyan szakon tanultam aminek semmi köze ehhez,csak váltottam, mert nem tetszett.

Viszont 3 alkalommal is diákmunkáztam még az egyetem előtt, abban a szakmában, amit majd most fogok elkezdeni. Ez hát ha előny.

20L



2018. nov. 19. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Pályakezdőként annyira nem gáz, de azért írd bele a félbehagyott sulit, üresen ne hagyd.
2018. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan bele kell írni, hogy milyen egyetemet kezdtem el?

Hát ez kicsit kellemetlennek tartom, mert nagyon-nagyon eltérő a jelenlévőtől.

Nem szívesen tüntetem fel.

2018. nov. 19. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor üresen hagyod.
2018. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd megmondod, hogy egyetemre jártál, úgyis rákérdeznek. De nincs ebben semmi ciki.
2018. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásod ciki igazából. Belekezdtél egy szakba, nem vált be, nem erőltetted tovább. Teljesen valid. nem mindenkinek jön össze elsőre a szakválasztás, jobb is otthagyni, ha csak kínlódsz vele. Úgyis rákérdeznek, kínos már az interjút sunyizással indítani.
2018. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen semmiképp sem szeretném azzal indítani. Meg soha senkinek sem tagadnám le, nem szégyellem, hogy szakot váltok és hogy egyetemre járok.

Egyszerűen csak attól félek, hogy nem vagyok elég elhivatott, amiért nem tudtam már elejétől fogva,hogy ezt szeretném csinálni inkább és akkor hamarabb felveszik azt, aki gimi után rögtön oda ment és elvégezte.

Bár tudom, hogy levelezőn is szoktak tanulni vagy 100-an ezen a szakon és gondolom van köztük olyan is aki úgy mint én később kezdett.

2018. nov. 19. 19:26
 7/10 A kérdező kommentje:

Elírtam, mert elhivatottnak érzem magam, csak attól tartok ők nem fognak engem.

Köszönöm a válaszokat.

Akkor majd beleírom.:)

2018. nov. 19. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesen túlgondolod ezt az egészet.
2018. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem releváns előzményeket ki lehet hagyni.
2018. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beírni. Egy félbehagyott iskolát sokan inkább rossz szemmel néznek. Ha rákérdeznek akár azt is mondhatod, hogy családi okokból nem dolgoztál (pl. beteg rokon). Vagy mondhatod, hogy azért hagytad ki,mert szakmai szempontból nem releváns, alkalmi munkákból tartottad fenn magad.
2018. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!