Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy anyagbeszerző?

Mit csinál egy anyagbeszerző?

Figyelt kérdés

Pontosan letudná írni valaki ? Jó melló nem stresszes milyen az átlag fizetés ?

Előre is köszi. :)



2018. nov. 20. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Multicegnel SSC-ben P2P azaz procure 2 pay. Azt jelenti, hogy a beszerzo felelos a beszerzesek ellenorzeseert, fellepo hibakert, rendelesek megfelelo kikuldesehez, barmilyen problema fellep akkor annak javitasaval.


Beszallitokkal valo kapcsolattartas, ar bekerese, uj beszallito rendszerbe iktatasa es gyakran szamlakkal kapcsolatos problemak koordinalasa is.


Nagyobb cegnel viszonylag stresszes melo mert gyakori, hogy ha barmilyen problema adodik azt ratoljak a beszerzore es akkor hajra old meg.


Viszont jol is megfizetik, en frissdiplomaskent, nulla tapasztalattal kezdtem 450 bruttoval SSC-ben

2018. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy kap egy listát és kocsival járva össze szedi azt. Mert ilyesmit hallottam. Ennyire magas szintü munka hogy diploma kell hozzá ? Vagy csak diploma után ezt vállaltad.
2018. nov. 20. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A Bosch autóalkatrész-gyárban voltam anyagbeszerző, de ez már elég régen volt.

A különböző részlegek listáján szereplő alkatrészeket és gépeket kellett beszereznem. De arra is vigyázni kellett, hogy ne az első adandó árut vegyem meg, hanem több helyen is utánanézzek a dolgoknak, ár/minőség alapján.

Kaptam vállalati kocsit, azzal jártam az országot, néha külföldre is kellett mennem.

Viszont rengeteg volt a papírmunka is, ezért meguntam, és máshol találtam jobb állást. Azt is utáltam, hogy reggel hétre kellett bejárni, az viszont jó volt, hogy az utazások idejét a kutya sem figyelte, és minden fizeve volt.

A kereset nem volt rossz, de amint jobbat találtam, elmentem onnan.

Most a dupláját keresem, de nem anyagbeszerzőként.

2018. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint irtam ez SSC-ben volt. Ott nem kell kocsival furikaznod ossze-vissza mert a terulet amit kezelsz nagy valoszinuseg szerint nem az orszag teruleten talalhato.


Kisebb cegeknel valoszinuleg meg mindig kocsikazast jelent.

2018. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. nov. 21. 04:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!