Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik legyek? Gépész, építész...

Melyik legyek? Gépész, építész, villamos vagy mehatronikai mérnök?

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyű elhelyezkedni? Kb melyiknél mennyi a fizetés? Kb mit csinálnak ezek a mérnökök? Fizika fakton vagyok de lövésem nincs, hogy hova szeretnék tovább tanulni.
2018. nov. 22. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél mechatronikai mérnök.
2018. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mecha vagy villamos. A gépész ismerősöktől nem hallottam sok jót, kevés a gépész tervezés Magyarországon, inkább gyártásban dolgoznak, 300-400 körüli bruttóért 5+ év tapasztalattal. Nekem a legrosszabb ajánlatom volt bruttó 350 friss diplomás villamosmérnökként.

Mellesleg az informatika nem érdekel? Kevésbé "piszkos" és irgalmatlan hiány van belőle. Nálunk sok olyan programozó van, akik valamilyen fizikusként végeztek, majd rájöttek, hogy azzal semmit nem lehet keresni és inkább megtanultak pár programnyelvet. Elég jól megy nekik.

2018. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök vagyok 4 év tapasztalattal nettó 350-390. Igaz nem a szakmámban dolgozok, de a gépész ismeretek alapfeltételek voltak.
2018. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fizetés alapján 1. Villamos/mecha 2. Kicsit kevesebbet kap egy kezdő gépész. 3. Jobban leszakadva meg vannak az építészek
2018. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!