Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te vállalnál egy ilyen másodál...

Te vállalnál egy ilyen másodállást nettó 80 ezer forintért? (Család mellett)

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos munkám van. Hétköznap 8-4ig. Pénteken már 2kor végzek.

A másik helyen hétfőn és csütörtökön kéne dolgoznom 5-8ig. A hétvége szabad. Nem tűnik soknak, a párom otthon tudna lenni a gyerekekkel abban az időben és a pénz is nagyon jól jönne pluszban, de nem tudom, hogy gyakorlatban milyen lenne. Ti mit gondoltok?


2018. nov. 28. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki egy esélyt, habár nem tudom milyen jellegű munkák, mennyire megterhelőek fizikai vagy szellemi szempontból. Ennyi alapján tűrhetőnek tűnik meg heti plusz 6 órához képest a fizu is jó.
2018. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne szívass már....

1 héten 6 óra az havi 24 óráért igen szép summa a nettó 80

Az alap munkahelyed is szerencsés ehhez. Sok helyen kötelező túlóra meg pénteket is végig nyomják.

Meg magad is írod jól jönne a lové.


Szerintem ezen nincs mit gondolkodni a 3333 ft-os órabérnek nagyon sokan örülnének.

2018. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdés ez? Nem tudom mi a normál munkád, de ez még vezetői szinten is egészen jó órabér. Mi egyébként a munka?
2018. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, azért nagyban függ attól, hogy mi a munka. én is ezen gondolkozok egyébként, de nekem sajnos eléggé rugalmasan változik a főállásom munkaideje.
2018. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát havi 24 plusz óráért nettó 80? Azaz több, mint 3000 forintos nettó órabér? Szerintem elég jó ajánlat, hacsak nem valami veszélyes munka!
2018. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Heti kétszer később érsz haza, nem délután, hanem este. Nem nagy ügy.
2018. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Prostiknak szokott lenni ilyen jó órabérük. Te is az leszel, kérdezó?
2018. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

Mivel így tetted fel a kérdést, én személy szerint nem vállalnám el, mert ez egy kicsivel 3000 forint feletti órabér, én meg ennek per pillanat durván háromszorosát keresem (nemsokára négyszeresét), ergo nekem konkrétan nem érné meg semmilyen ízben.

De ha mondjuk 1000-1200 forint lenne az órabérem, az már más teljesen kérdés -- akkor ezt a pár órát szinte biztosan elvállalnám, főleg ha ha csak alkalmanként van és ilyen kényelmesen kijönnének a napjaim.

2018. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
#3 Több, mint nettó 9 ezer az órabéred? De nem Magyarországon, gondolom. :)
2018. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
#9 szerintem a #8-nak akartad címezni, nem? Egyébként de, Magyarországon, ráadásul még csak nem is Budapesten -- a csavar annyi, hogy egy kanadai cégnek dolgozok távmunkában.
2018. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!