Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a próbanapról?

Girlll3 kérdése:

Mi a véleményetek a próbanapról?

Figyelt kérdés
Nem vendéglátás területén történő próbanapra gondolok. Voltam egyen, de nem tudott dönteni, hogy alkalmazna-e, ezért behívott egy újabbra. Azt mondta, hogy kifizeti. Lehet ez átverés?

2018. nov. 29. 10:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint a főnök nem tudott dönteni. Kihagytam az alanyt a mondatból, gyorsan írtam.
2018. nov. 29. 11:01
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha kifizetik, akkor miért ne?
2018. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem illegális formában történik és kifizetnek akkor meg lehet próbálni, bár én nem vagyok nagy híve.
2018. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én se vagyok híve. Tetejébe nem ebben egyeztünk meg.... 1 próbanapról volt szó. Nem kettőről. Félek, hogy végigcsinálom a második napot és kideríti, hogy kéne egy harmadik próbanap is. A pénzt pedig még nem kaptam meg a az első napért.
2018. nov. 29. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem csak neked próbanap, neki is. Nem fizetett, viszlát.
2018. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah, de nem is kértem még a pénzt, úgy voltam vele, hogy a másodikon próbanapon megkapom, bemegyek egy újabbra. Csak nincs nagy bizalmam már feléjük.
2018. nov. 29. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha bemész, kérd el az első napit, egyből, meló előtt!

Ha nem adja, köszönj el, és említsd meg, hogy kiírod a Fosbúkra, hogy mekkora gané cég.

2018. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez is Te vagy?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Már csak azért, mert itt világosan leírtam Neked, hogy a próbanap után fizessen ki:

"Próbanapra csak akkor menj, ha nap végén ki is fizetnek!


- meg azt is, hogy sok cég úgy dolgoztat "próbanap" címszóval akár 2-3 napot is ingyen, hogy nem fizet ki utána.


Mondd meg a főnöknek, hogy szívesen bemész a 2.-ik próbanapra is, abban a pillanatban, ahogy az első napot kifizeti.

Adataidat elkérte az első munkanap előtt?

2018. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki azt a kérdést. Ez az első próbanappal kapcsolatos kérdésem. Nem kérte el az adataimat. Holnap reggel elkérem a fizut, s csak akkor kezdek dolgozni, ha megkaptam.
2018. nov. 29. 16:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ergo be se voltál jelentve alkalmi munkavállalónak sem, a probanapra, gyanús. :)
2018. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!