Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büfészakokkal egyre nehezebb...

Büfészakokkal egyre nehezebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Régen ehhez a munkához csak fluent English kellett, most már kell a fluent German is:


[link]


És ez egy 7X24-es munka!


Aztán még van Debrecenben Transcosmos, ahová elég az angol, de az diákoknak MINIMÁLBÉR (NEM GARANTÁLT BÉRMINIMUM) +5000 Ftot fizet és a leírások alapján pokoli ott dolgozni.


És ezzel vége is a lehetőségeknek, mindenhová kell egy második nyelv felsőfokon, ami nem angol.



2018. dec. 2. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem minimalberes allas:)
2018. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1: Üdv a való világban!


[link]

2018. dec. 2. 11:51
 3/22 anonim ***** válasza:
A BT s allasrol mondtam, de figyu neked minimalber jar:)
2018. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A pénztárosokat jobban megfizetik mint az angol ügyfélszolgálatosokat:


[link]

2018. dec. 2. 11:53
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Okes, akkor szedd össze magad, tanulj es legyel pénztáros :)
2018. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Istenem, már megint ittál vagy mi van?
2018. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Transcom nem egy jó cég (és finoman fejeztem ki magam), BTn is ezek a 1st level dolgok borzalmasak.

Már azért nincs csak angol, mert csak angolul beszél az indiai is, feleannyi fizuért mint a minimálbér itthon.... Másrészről meg automatizálják már a dolgokat.


Egyébként meg tényleg, nincs szégyen abban se ha kasszásnak mész ha az jobban fizet. Jobban jársz mint ezzel a két trágya SSC-vel, ezt úgy mondom hogy ilyesmi multiknál dolgozom 10+ éve.

2018. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolso el tudod kuldeni hogy hol keresel kasszaskent tobbet mint ssc ben? Meg tudod mutatni nekem ezek az uzleteket? Ahol 400 brutto plussz brutto 40 cafeteria folott fizetnek, varom irasod:)
2018. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8: A Transcosmos az egy SSC és az előbb linkeltem be, hogy a diákmunkások jobban keresnek kasszásként!
2018. dec. 2. 12:58
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok diakmunkas igy nem nagyon erdekel, de SSC brn jelenleg 400 bruttot es 40 cafit kapok, de ha ennel van jobban fizeto penztaros allas szivesen valtok, tovabbra is varom azokat a boltokat akik ennel gobbet fizetnek
2018. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!