Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha november 20. -tól álltam...

Ha november 20. -tól álltam hivatalosan munkába, akkor dec 10-én már jár fizetés?

Figyelt kérdés
Nyilván még novemberbe nem kaptam semmit, de decemberbe már elvileg járnia kéne, még próbaidő alatt vagyok.

2018. dec. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A novemberben ledolgozott napokra jár
2018. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor van fizetés nap a cégnél? Már a ledolgozott napokra kell kapnod fiztést.
2018. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A novemberi idöarányos fizut kapod meg legkésöbb dec. 10-ig.
2018. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan nov 9-én már kaptak fizetést a kollégák, legalább is erre emlékszem,a szerződésben meg benne volt hogy minden hónap 10.-ig, így remélem hogy ki is fognak fizetni, mert sok variálás volt még az elején, hogy decemberbe meg januárba kezdek csak, akkor meg januártól jár csak fizetés, de mivel nov közepén kezdtem akkor már hamarabb kell hogy kapjak.
2018. dec. 3. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
*nov 9 azt onnan tudom, mert mondták nekem, akkor meg én még nyilván sehol nem voltam.
2018. dec. 3. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen jár. A fizetés mindig utólag jár, tehát a novemberi fizu dec 10-én jön, a decemberi pedig januárban,és így tovább... Most időarányosan csak a ledolgozott időre kapod a fizudat, szóval nem a teljes bért kapod meg..
2018. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!