Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetésetek most,2018...

Mennyi a fizetésetek most,2018 végén?

Figyelt kérdés

Írjátok le a következőket:

pozició ,végzettség, tapasztalat, mióta dolgoztok ott, havi hány órát, mennyi idősek vagytok, és az országban helyileg hol.(csak Mo. érdekel)

Ja és nettó össszeget írjatok.

köszi



2018. dec. 6. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Richardó vagyók, 29 evés.!

Micsen munkaheji tapasztallatom mert nem dolgóztam még.!

Havi be vétellem 11 gyerek uttán +szoc pol meg akülönbözö segéjekel havi 700 amit kezembe kapók. Nem túdom az most a bruto vagy mettó.!

Álami lakásba vagyúnk, meg kapjuk a kaja csomagókat szoval csak acigire meg a benszinre kel költsek pénzt.! Melette még szóktam vasazni is.!

2018. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanannyi, mint év elején.

Pozíció: eddig hivatalosan logisztikus, de amúgy semmi köz nem volt hozzá. Most: gépbeállító, műszerész (eddig is ilyesmit csináltam).

Végzettség: nem fontos, szar diploma.

Tapasztalat: kb. másfél év, voltam sima raktári dolgozó, tavaly szeptember óta vagyok ennél a cégnél.

Havi óraszám: eddig kb 168 óra + a napi fél óra kajaidő, + valamennyi túlóra (nem sok volt 4-5 óra max havonta). Most napi 1 óra túlóra szinte tuti megvan.

24 éves vagyok, Veszprém megye.

A fizetés nettó 148 ezer Ft.

2018. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
103000 gyed.
2018. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Saját vállalkozásom van - IT fejlesztéssel, tanácsadással foglalkozom

Idén augusztusban indultam, korábban multi cégeknél dolgoztam szintén IT-s pozíciókban.

6 éve vagyok a szakmában

Nincs munkaidőm, van, hogy éjszaka is dolgozom, de van, hogy 10 napot utazgatok

Budapest

A tiszta profitom nettó 1-1,2 millió Ft/Hó

28 éves vagyok

2018. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházban vagyok eladó-raktáros, a végzetségem: érettségi+eladói tanfolyam+logisztikai ügyintéző tanfolyam. Február óta dolgozok itt, heti átlag 45-50 órát, Kelet-magyarországi megyeszékhelyen. Nettó 150 ezer forint a fizu, mellette kapom az Erzsébet-utalványt. 24/f
2018. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!