Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vám és pénzügyőr tiszti vagy...

Vám és pénzügyőr tiszti vagy gazdálkodás és menezsment szakra jelentkezzek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
A második. Azzal még akár egy zsungelban is boldogulsz.
2018. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Felejtsed el mindkettőt, ha jót akarsz! A gazdment különönsen felejtsd el, ha nem lesz meg a 450 pontod, ami az ingyeneshez kell! Gépészmérnök, villamosmérnök, informatikus. Ezek közül válassz!
2018. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Humán beállítottságú vagyok,soha sem tanultam fizikát,csak kipuskázva mentem át 2-essel.

És nem érettségiztem természettudományos tárgyból sem.Fel se vennének oda.

2018. dec. 8. 23:10
 4/20 A kérdező kommentje:
Politika érdekel,azzal kapcsolatos területre akarok menni.A töri volt mindig is a kedvencem,az lett a legjobb
2018. dec. 8. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Persze, az emberek szeretik a dolgok könnyű végét megfogni és azért akarnak ilyen kamuszakokra menni. Inkább kifizetnek érte egy csomót, minthogy egy kicsit megeröltessék magukat és elmenjenek gépészmérnöknek. Ha nem BME-re mész, akkor 280 pont elég gépészmérnökire, az p***afüst, informazka érettségin összeszedsz 50%-ot, van egy nyelvvizsgád és meg is van rögtön, fel vagy véve. Aztán jön a neheze. Jelentkezz érettségire!
2018. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szerinted a pénzügyőr olyan egyszerű szak??

Az RTK-ra 10x-es a túljelentkezés,bekerülni is szinte lehetetlen.


A tökömet érdekli a gépészet,semmi köze nincs a politikához

2018. dec. 8. 23:46
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja,dolgok könnyű vége,a hallgatók fele otthagyja már az első napokban,mert rájönnek hogy nem bírják az alapkiképzést
2018. dec. 8. 23:47
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
330 pont volt a ponthatár a vám-és pénzügyőr szakon! Az pi***füst. Te tényleg nem vagy képben, kérdező.
2018. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Gépészmérnök, villamosmérnök, informatikus. Ezek közül válassz!"


Az ilyen idióta tanácsokat messziről kerüld el kérdező. Bárki, aki elvégzett már egy egyetemi szakot vagy egyébként kitanult bármilyen szakmát az meg tudja neked mondani, hogy olyan irányba érdemes fejleszteni magad, ami érdekel. Vaktában rávágni ezt a 3 szakot orbitális hülyeség.


Gondold végig, hogy te mit szeretnél. Miért pont ezen a 2 szakon gondolkozol? Nem hasonlítanak túlzottan. Gazdálkodási és menedzsmenttel egyébként sokkal jobb lehetőségeid lesznek. Az egyik legjobb alapképzés, csak figyelni kell rá, hogy jó egyetemre menj, és szerezz mellette tapasztalatot. Aztán egy mestert ráhúzva rengeteg lehetőséged lesz.

2018. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

“330 pont volt a ponthatár a vám-és pénzügyőr szakon! Az pi***füst. Te tényleg nem vagy képben, kérdező. “


Ja,mert a jelentkezők 80%-át kiszórták az alkalmasságin.Nekem 385 pontom van,de esélytelennek látom hogy felvegyenek

2018. dec. 9. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!