Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyön és Járási Hívatalba...

Munkaügyön és Járási Hívatalban vagyok regelve, FHT 22800Ft-os járadékon. Ez mellett dolgozhatom 4 órás bejelentéssel?

Figyelt kérdés

Tehát, Munkaügyön vagyok regisztrálva,de onnan járadékot nem kapok. Így a Járási Hívatalban is regisztráltam és onnan kapom ezt a 22800Ft-os járadékot (FHT)Foglalkoztatást Helyettesítő Támogatást.


Namármost az lenne a kérdésem, hogy ez mellett 4 órás állásba elhelyezkedhetem? Úgy, hogy továbbra is kapnám ezt a 22800Ft-ot? Tehát nem jelentkeznék ki a Munkaügyről és a Járási hívatalból. Vagy ha így nem lehet, akkor valamilyen alkalmi munkavállalásival lehet?



2018. dec. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel a 22800-at a piros 26-osra, hátha megfiallik... :P
2018. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűsített foglalkoztatással lehet az fht mellett dolgozni. Munkaviszonnyal nem.
2018. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyszerűsített foglalkoztatás mellett, akkor ezek szerint lehet. Akkor így egyszerűsített bejelentéssel dolgozhatom teljes munkaidőben? ..és mellé megmarad a Járási Hívatalos járadékom is?
2018. dec. 9. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:

A tb-t ilyenkor ki fizeti? A Járási Hívatal továbbra is? Vagy aki alkalmaz közben egyszerűsített bejelentéssel? Vagy netán megosztva?


Még egy fontos kérdés: Ha felvesznek valahova most egyszerűsített bejelentéssel, akkor ezt be kell jelentenem a Munkaügyön és a Járási Hívatalban? Vagy nem kell?

2018. dec. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!