Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kizárólag angol nyelven...

Kizárólag angol nyelven beszélő tapasztalt programozó számára hogy kellene állást keresni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni a sógoromnak, aki a húgom miatt költözött Magyarországra, s most itt rosszabb fizuért dolgozik és a munkahelyén is rosszul érzi magát, mert inkompetens kollégák akadályozzák a munkavégzést és sok az indiai, ami nem lenne baj, ha dolgoznának, de nagy részüktől idegen ez a dolog.

Azt mondják, az ő hozzáértésével és tapasztalatával máshol simán megkapna nettó milliót is, de hol??? Néztem álláskereső oldalakat, meg próbáltam programozókat foglalkoztató cégeket felkutatni, de én teljesen más pályán dolgozom, jó lenne, ha segítene valaki, hogy mely cégek jók (értelmes munka, angolul is beszélő, együttműködő, szorgalmas csapat, jó fizetés, jó hangulat)!


2018. dec. 9. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Jo lenne tudni mihez ert, de latatlanban a multik vagy az ssc -k iranyaba nezelodhetne, sok helyen az angol az alapnyelv is.

Epam, vodafone ssc, it services hungary, docler, nng, nokia, hirtelen ezek jutnak eszembe.

2018. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Meg a SAP, vagy a reptéri légítársaságok rendszere.

Az önéletrajzát tegye fel az Indeed-re. Dőlni fognak az ajánlatok.

2018. dec. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
Én a helyében internetes munkavégzés mellett döntenék. Akkor akár külföldi munkáltatója is lehet, külföldi szintű fizetéssel, mégis Magyarországon tartózkodik. :) Kicsit több macera, de szerintem megérne egy próbát.
2018. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Keressen rá a programnyelvére professionon, vagy a LinkedIn álláskeresőjén. Pedten dok IT multi van, ahol nem kell magyar.
2018. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik budapesti multihoz felvennék, ha tényleg ért is hozzá. Pontosan mivel foglalkozik? Mennyi tapasztalata van?
2018. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a Linkedln és az Indeed jutott eszembe: ha oda felteszi az önéletrajzát, nem neki kell munkát keresni, hanem őt fogják "levadászni".
2018. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

A magyar IT szektor jellemzően brutálisan leépült hülyékből áll, filléreskednek mindenhol, tele van tehetségtelen ügyeskedőkkel, és megölnek az adminisztrációval.

Ahogy már leírták, távmunkában dolgozzon és semmiképp se magyar cégnek, ezzel nettó 1 millió jó tudással simán meg tud lenni teljes munkaidőben. Ezt csinálom én is.

2018. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi év tapasztalata van?

Milyen pozícióban dolgozna?

Senior fejlesztő,hány éve?

Architect már,esetleg team leader is?

Milyen karrier útat képzel el?

Amúgy amiket meg lehet nézni:

- EPAM

- Morgan stanley

- Oracle

- GE

- BlackRock

- IBM

- Evosoft

- Interactive Brokers(hatalmas a fizu itt,millió felett a nettó,de az interjún szétszednek nagyon)


Mi is keresünk fejlesztőt hozzánk,ha JAVA-s akkor írj rám privit mert kell a kolléga.

2018. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon hasznosak!!! A szakmájában, ha jól számolom kb. 20 éve dolgozik, ebből 13 éve ugyanannál a multinál fejlesztő, amikor országot váltott, ugyanúgy a cégnél tudott maradni, de a magyarországi részlegen nem igazán fejlesztés, csak támogatás van állítólag, szóval egyrészt szakmailag nem kihívás, másrészt meg amit már írtam az inkompetenciáról és lustaságról... A Java a fő szakterülete, az nem baj, ha szétszedik az interjún, szerintem örülne, hogy végre valaki ért a dolgokhoz. Mostani cégénél ő vezeti a szakmai interjút, de menedzser nem akar lenni.
2018. dec. 11. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Java? Nyert ügye van. Ha van tudása Vodánál 2 millió nettót is meg tud keresni, vagy T-com.
2018. dec. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!