Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaza van annak aki aztmondja...

Igaza van annak aki aztmondja én nem dolgozom olyan keményen ugyse vagyok megfizetve rendesen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
nincs
2018. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mer?
2018. dec. 13. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha megteheti...
2018. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Mindenkinek tisztaban kell lennie a sajat munkajanak az ertekevel. A sajat munkad erteket ugy tudod felbecsulni, hogy realizalod jol csinalod-e amit, es mashol mennyit kapnal erte. De meg ha nem fizetnek meg, akkor sem teheted meg azt, hogy nem dolgozol a kotelezo munkaidodben. Minden munkaszerzodes tartalmazza, hogy a munkavallalo koteles ellatni a feladatat a kepessegeihez merve legjobban. Ha szerinted a munka mennyisege/mjnosege nincs aranyban a fizetessel, fizetesemelest kell kerni, vagy otthagyni. Szoval nincs igaza.

A tulorara, kotelezo tulorara direkt nem tertem ki, akkor mar valtozhat a helyzet, foleg a tegnapi dontesek okan, nem mennek bele. 😃

2018. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erdekes lenne állambacsitol fizuemelest kerni, mar igy is deprimált a hangulat a közszférában
2018. dec. 13. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Tehat nem vagy elegedett a fizeteseddel. Mikor alairtad a szerzodest, tudtad hogy mit vallalsz, mennyi fizetesert. Igy nincs jogod alulteljesiteni. Valts munkahelyet ha nem tetszik (versenyszfera).
2018. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
60%
Kis pénz, kis foci.
2018. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkabb belepek a pártba
2018. dec. 13. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Azért fizetik, abban a hiszemben, hogy rendesen csinálja, amit rábíztak. Meg így talán nem is feltétlenül fog előbbre jutni; hogyha pl nem talál örömet a munkájában, vagy nemtom.
2018. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs. Én konkrétan nem bírom az ilyen jellemű embereket.


Akkor is dolgoztam, amikor úgy éreztem alul vagyok fizetve, és akkor is, amikor jól kerestem. A teljesítményem szinte állandó volt, mindegy, mennyit kerestem. Engem jutalmazással nem tudtak többre sarkallni soha. Mindig annyit csináltam, ami megerőltetés nélkül ment. Amúgy sem szeretem semmittevéssel tölteni az időmet a munkahelyemen. Ha valamiért "ráértem", akkor nekiálltam takarítani, rendet rakni magam körül kérés nélkül is. Ha nagyon keveselltem a bérem, léptem tovább.


Gondolj bele, ha az orvos műtét közben megvilágosul, hogy szerinte alul van fizetve, aztán otthagy nyitott koponyával. :)

2018. dec. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!