Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen nem kellene...

Munkahelyen nem kellene lennie bérfejlesztési tervnek? Emelés akkor is ha jogszabály nem kényszeríti ki?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van a jogszabály által előírt béremelés de ez csak a minbért és bérminimumot érinti. Ha a cég efelett fizet akár 10 ft-tal is akkor már ez rá nem érvényes.


De ettől függetlenül nem kéne lennie bérfejlesztési tervnek egy cégnél? Hogy mennyit szándékozik emelni főleg annak fényében hogy lassan 10 éve nem emelt semmit?


Mert az ugye nyilván nem fordulhat(na) elő hogy 10 év alatt sincs emelés.


2018. dec. 16. 12:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem nem kéne teljesen szükségtelen
2018. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát végül is meg lehet várni míg az összes ember elfogy innen tényleg....
2018. dec. 16. 13:01
 3/26 A kérdező kommentje:

Tavaly voltunk 25 en dec 31-én, most 12-en és még működünk de már nagyon problémásan, pl amikor az 1 szem titkársági alkalmazott beteg volt hetekig nem vette fel senki a telefont. egyszerűen nem volt rá ember.


és azért nem kcisit röhej hogy egy cégnerk annyira nincs embere hogy már a telefont se veszi fel senki.

2018. dec. 16. 13:03
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Aki meg marad az meg úgyse tud menni sehova, szerintem öröóülj neki, hogy még nem a minilbért kapod
2018. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ez igaz de a céget az se menti meg ha maradnka páran mert min létszám akkor is kell, szóval azzal nincs kimentve ha 2-3 ember marad ha akármi van akkor is, mert azok kevesen vannak. szóval még az is eljöhet hogy a cég bezárni lesz kénytelen noha még maradt pár embere.
2018. dec. 16. 13:10
 6/26 anonim ***** válasza:
Miért kellene, ha van munkaerő így is? Persze lehetnének "rendesek", de a világ nem így működik.
2018. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

", ha van munkaerő így is?"


elolvastas egyáltalán amit írtam a telefonról? hogy 2 hétig nem votl arra se ember hogy a telefont felvegye?


azért ez a vezetőséhgnek elég jó figyelmeztetés kéne legyen hogy arra sincs ember hogy a telefont felvegye és 2 héti hiába hívta akárki a céget.

2018. dec. 16. 13:14
 8/26 anonim ***** válasza:
Fogyelj, elmész onnan? nem, akkor meg minek emeljenek...
2018. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Te egy állat vagy??? Leírtam ÉN itt vagyok maadok is.

Na de 1 szem (vagy egy maroknyi) emberre nem épülhet a cég, szóval én itt vagyok és mi lesz ha én maradok egyedül? Hm?


Ezzel meg van mentve a cég?

2018. dec. 16. 13:21
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Meg van, csak fizetést kéne szerintem csökkenteni minimálbérre, vagy még az alá:)
2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!