Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bírni fogom a segédmunkát?

Bírni fogom a segédmunkát?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy ott kellett hagynom a munkahelyem, decemberben még nem dolgoztam és nem is nagyon akarnak felvenni sehova, 4 muszak meg robotmunkak kilove, par helyre mar beadtam az oneletrajzomat.1-2 honapig amig nem talalok rendes munkat egy ismerosomhoz mehetek segedmunkasnak, birni fogom e? vasbetonszerelesrol lenne szo, vasakat kell pakolni meg ilyesmi, nem is a munkaval lenne baj, inkabb azert aggodom, hogy itt a hideg, leesett az elso ho, még a vas is megfagy! szoval ez mennyire birhato szerintetek? napi 9-10 orat kene a hidegben tolteni es dolgozni
2018. dec. 18. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg kell munka es penz akkor simán
2018. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz fázni.
2018. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

minden csak hozzáállás kérdése...

kesztyűt fel, melegen öltözni, és nyomd neki

illetve kitanulnék egy szakmát a helyedben, hogy ne kelljen életed végéig szívnod

2018. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, nem tudom.
2018. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vékonyabb típusú vagy akkor inkább nem kockáztatnék. Mert akkor nem az van, hogy most egy kicsit szr, aztán majd kipihened amikor jobb helyed lesz, hanem a hideg, meg az emelgetés miatt károsodnak az ízületeid. Akinek erre megfelelő a testalkata, annak még jót is tesz akár. Helyettesíti a sportot.
2018. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sportos testalkatom van, a munka nem probléma, csak a hideg miatt nem vagyok biztos ertitek minusz 10 fokba hoba egesz nap a vasak is levannak fagyva kb rafagy a kezem stb. szoval inkabb az ido az ami miatt tartok egy kicsit a melotol
2018. dec. 19. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Vastag talpú cipő, zokni. Ha mozogsz nem fázol.

1-2 hét alatt vagy belejössz vagy nem. De ne egy nap után dönts.

2018. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!