Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Női szakmák amiben jó dolgozni...

Női szakmák amiben jó dolgozni, és munkaügyi központon keresztűl is tanulható?

Figyelt kérdés
Több féle munkában is jártas vagyok már de úgy érzem nem illik hozzám semmi. Arra lennék kíváncsi ti mit dolgoztok, mik az előnyei és hátrányai. Na meg hogy meg lehet e élni belőle. (Felsőbb végzetség nélkül)

2018. dec. 20. 10:01
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ezen az oldalon vannak a támogatott képzések és vannak fizetősek is viszont fizetőset google kereséssel is találsz. Nézegessed és hátha megtetszik valamelyik, nem tudom mik vannak azért se írok tippet.
2018. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kvantumfizikus például.
2018. dec. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van logisztikai és szállítmányozási ügyintézői képzés a munkaügyiben. Én a Stúdiumon keresztül tanultam annak 2 évig. Elmehetsz vele egy kisvállalathoz ügyintézőnek, vagy egy nagyobb cég raktárában is dolgozhatsz (pl raktári adminisztrátor, áruátvevő, komissiózó, raktáros.) Nyilván a raktárba végzettség nélkül is bekerülhetsz, de kicsivel magasabb fizut, szakmunkás bért kapsz ugyanazért, amit más elvégez 8 általánossal. Nálunk ez a képzés az, ami jó mást nem indítanak. Én a bolti eladóira várok, hátha..De nincs sajnos.
2018. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Bocsi lemaradt a link.

[link]

2018. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tisztázd először is magadban, hogy mennyire vagy közösségi ember, mennyire van türelmed elviselni mások udvariatlanságát, "hülyeségét", vagy inkább birod a monoton egyszemélyes munkát. Nekem az első szakmám szövőnő volt, aztán 2 év múlva rájöttem, hogy ott nem fogom kibírni a nyugdíjig, pedig érdekes és szép munka a szövés. Elmentem tehát tanulni és ápolónőként dolgoztam több mint 40 évet. Hogy bírtzam ki? Hiába tetszett a fizikai munka, nekem monoton volt. Az Eü.-ben csapatban éltem, ahol kispont voltam ugyan de mégis fontos munkákban lehetett részem. Sokkal több sikerélményem volt mint a szövödében
2018. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!